2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Gerardo Martino a Barcelona új vezetőedzője
2013. Július 23. 12:09, kedd | Sport

Gerardo "Tata" Martino lett a bajnok FC Barcelona labdarúgócsapatának az új vezetőedzője.

Így verte meg a Pápa a Debrecent - Videó
2013. Április 11. 12:33, csütörtök | Helyi sport

A vízilabdában jobb volt a Kaposvár! - Videóval
2013. Március 30. 11:07, szombat | Helyi sport

A felázott talajon lejátszott mérkőzésen simán győzött a Kaposvári Rákóczi a Lombard Pápa ellen 3:0-ra.

Szalonzsidók
2013. Január 12. 14:55, szombat | Sport

Úgy gondoltam, kivárom a fellebbezés eredményét. Aztán mégsem. Előmászott belőlem a futballállat.

2012. November 25. 20:42, vasárnap | Helyi sport

Kiharcolt győzelem a Videoton ellen!

Ahogy a képen is látszik, komoly küzdelem zajlott a Perutz stadionban a Fehérvár pápai vendégjátékán!

2012. November 16. 20:14, péntek | Helyi sport

Döntetlen a tizenegyesek meccsén

Nézze meg a Diósgyőr elleni péntek délutáni döntetlen összefoglalóját.

2012. Október 20. 17:23, szombat | Helyi sport

Fordított és nyert a Lombard Pápa! - Videóval!

Remek győzelmet aratott a pápai csapat a Budapest Honvéd gárdája ellen. A vendég vezetést már az első játékrészben egalizálta Marics, majd a meccs vége felé szintén ő talált be büntetőből. Pápa - Honvéd 2:1

2012. Augusztus 12. 12:05, vasárnap | Helyi sport

A kiállítás után sima vereség a Fraditól

Korán vezetést szerzett a budapesti csapat, ám nem ez pecsételte meg a pápaiak sorsát, hanem a a 16. percben megítélt tizenegyes és Rodenbücher kiállítása.

2012. Július 13. 08:27, péntek | Helyi sport

Vereség az NB2-es Veszprémtől

Felkészülési mérkőzésen szenvedett vereséget csapatunk a "szomszéd várban". A veszprémieknek ez a harmadik NB1-es skalpja.

2012. Július 04. 10:33, szerda | Helyi sport

Van Ronaldónál és Messinél is eredményesebb játékos - A Lombardban folytatja!

A Lombard Pápa Termál Fc leigazolta a tavalyi idény legeredményesebb labdarúgóját. Az IFFHS hivatalos honlapján megjelent ranglista szerint 35 mérkőzésen 46 találatot jegyzett Aleksandrs Cekulajevs Észtországban.

2012. Június 22. 08:28, péntek | Helyi sport

A Lombard nem megy sehova!

A minden évben felreppenő pletykát, hogy az Új Lombard Sport Kft. más város futballcsapatát támogatná a jövőben, a csütörtöki képviselő-testületi ülésen újra megcáfolták.

2012. Június 18. 10:08, hétfő | Helyi sport

Lovrencsics Gergőt eladta a Lombard Pápa - Az ár 60 millió forint

A pápai csapat támodója lengyel sajtóértesülések szerint a Lech Poznan csapatában folytatja pályafutását.