2024. július 27, szombat - Olga

2012. Augusztus 12. 12:05, vasárnap | Helyi sport

A kiállítás után sima vereség a Fraditól

Korán vezetést szerzett a budapesti csapat, ám nem ez pecsételte meg a pápaiak sorsát, hanem a a 16. percben megítélt tizenegyes és Rodenbücher kiállítása.

2012. Július 13. 08:27, péntek | Helyi sport

Vereség az NB2-es Veszprémtől

Felkészülési mérkőzésen szenvedett vereséget csapatunk a "szomszéd várban". A veszprémieknek ez a harmadik NB1-es skalpja.

2012. Július 04. 10:33, szerda | Helyi sport

Van Ronaldónál és Messinél is eredményesebb játékos - A Lombardban folytatja!

A Lombard Pápa Termál Fc leigazolta a tavalyi idény legeredményesebb labdarúgóját. Az IFFHS hivatalos honlapján megjelent ranglista szerint 35 mérkőzésen 46 találatot jegyzett Aleksandrs Cekulajevs Észtországban.

2012. Június 22. 08:28, péntek | Helyi sport

A Lombard nem megy sehova!

A minden évben felreppenő pletykát, hogy az Új Lombard Sport Kft. más város futballcsapatát támogatná a jövőben, a csütörtöki képviselő-testületi ülésen újra megcáfolták.

2012. Június 18. 10:08, hétfő | Helyi sport

Lovrencsics Gergőt eladta a Lombard Pápa - Az ár 60 millió forint

A pápai csapat támodója lengyel sajtóértesülések szerint a Lech Poznan csapatában folytatja pályafutását.

2012. Június 06. 05:49, szerda | Sport

Labdarúgás- Az év labdarúgója

2012. Május 27. 18:32, vasárnap | Helyi sport

Csak helyzetekig jutottak

Hiába lőtt kapufát, dolgozott ki több helyzetet a Pápa, mégis a vendég Győr örülhetett az utolsó fordulóban.

2012. Május 05. 19:18, szombat | Helyi sport

Bravúr! Sima győzelem az Üllői úton, a Ferencváros otthonában!

Ferencváros - Lombard Pápa Termál Fc 0:2

2012. Április 08. 18:45, vasárnap | Helyi sport

Két gól ott, két kapufa itt

Budapest Honvéd-Lombard Pápa Termál FC 2-0 (2-0)

2012. Március 31. 19:45, szombat | Helyi sport

Nem bírtunk velük! Lombard Pápa - Pécs 0:0

A labdarúgó NB1 22. fordulójában a Pécs együttesét fogadta csapatunk a Perutz-stadionban. Hiába irányítottuk a találkozót, a végén még mi örülhettünk.

2012. Március 24. 18:26, szombat | Helyi sport

Bravúr! Döntetlent játszott a Lombard Pápa Debrecenben - Videóval!

A legtöbb sport portál kiemelten foglalkozik a pápai csapat bravúros pontszerzésével, csapatunk 2 gólos hátrányból egyenlített, Szűcs tizenegyest hárított a listavezető otthonában.

2012. Március 18. 09:32, vasárnap | Helyi sport

Vereség hazai pályán

Nem sikerült pontot szerezni sem hazai pályán a Diósgyőr csapata ellen. Lombard Pápa Termál Fc - DVTK 1:2