2024. július 27, szombat - Olga

Bejutott a megyei kupa döntőjébe a Perutz
2024. Május 16. 06:35, csütörtök | Helyi

A Veszprém vármegyei kupában sorozatban hatodik mérkőzését is megnyerte a Pápa, ezúttal a Péti MTE-t győzték le 3-1 arányban, ami azt jelenti, hogy a júniusi kupadöntőben a Balatonalmádi csapata ellen zárja a sorozatot a Perutz.

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi
2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.

Legyőzte a bajnokság favoritját a Perutz!
2024. Május 05. 12:04, vasárnap | Helyi

Hátrányból fordítva, egy sokáig emlékezetes találkozón 2-1 arányban legyőzte a címvédő, első helyen álló Úrkút együttesét a Perutz!

Kiütéses győzelemmel jutott tovább a megyei kupában a Perutz
2024. Május 01. 20:36, szerda | Helyi

A Veszprém vármegyei kupa 5. fordulójában az idén még veretlen Balatonfűzfő otthonába látogatott a Perutz, ahol sikerült revansot venni a bajnokságban elszenvedett vereségért és 5-0-s győzelemmel jutott tovább a Pápa.

MOL Magyar Kupa - Péntektől lehet jegyet vásárolni a döntőre
2024. Május 01. 06:00, szerda | Sport

Péntektől lehet jegyet venni a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 15-i döntőjére, melyben Paks csap össze a Ferencvárossal a Puskás Arénában.

Hat pontra faragta hátrányát a Kisvárda
2024. Április 29. 06:00, hétfő | Sport

Az utolsó előtti Kisvárda meglepetésre legyőzte vasárnap a második helyért harcoló, vendég Fehérvárt az NB1-ben, ezzel hat pontra faragta hátrányát a tizedik, már bennmaradó helyen álló Újpesttel szemben.

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó
2024. Április 28. 09:02, vasárnap | Sport

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

Nem várt izgalmakat hozott a Mezőörs és az Unione csatája az Amatőr Kupa döntőjében
2024. Április 26. 06:41, péntek | Sport

Az Unione FC nyerte csütörtökön a labdarúgó Amatőr Kupát.

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt
2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe
2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.