2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

Bajnokok Ligája - A keddi program
2022. Október 03. 09:45, hétfő | Sport

Nyolc mérkőzéssel folytatódik kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája: a harmadik forduló első játéknapjának kiemelkedő párosítása az Internazionale-Barcelona párharc.

Az újonc otthonában kapott ki a Fradi
2022. Október 02. 19:32, vasárnap | Sport

A címvédő és eddig százszázalékos Ferencváros 2-0-ra kikapott Kecskeméten a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójában, vasárnap.

Rendesen kitömte Balaton-parti ellenfelét a Perutz
2022. Október 02. 10:04, vasárnap | Helyi

A pápai csapat a megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában hat gólt lőtt a Balatonfűzfő otthonában, a vezetőedző mégsem volt maradéktalanul elégedett.

Megvan az első hazai Perutz-siker!
2022. Szeptember 25. 19:26, vasárnap | Helyi sport

A megyei első osztályú bajnokság 6. fordulójában első hazai győzelmét aratta a Perutz FC, amely négyszer is betalált a vendég gyulafirátótiak kapujában.

MOL Magyar Kupa - Nem hibáztak az élvonalbeli csapatok
2022. Szeptember 17. 19:02, szombat | Sport

A szombaton 15 órakor pályára lépő négy élvonalbeli gárda egyformán győzött a labdarúgó MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában, ezzel biztosította helyét a legjobb 32 között.

Simán kikapott a Perutz Tapolcán
2022. Szeptember 17. 18:59, szombat | Helyi

A Veszprém Megyei Labdarúgó Bajnokság 5. fordulójában nagy arányú vereséget szenvedett a pápai együttes.

Hazai pályán szenvedett vereséget a Perutz
2022. Szeptember 14. 21:21, szerda | Helyi

A megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság második fordulójából elhalasztott mérkőzést pótolták, ahol a vendég úrkútiak kétgólos győzelmet arattak.

Perutz: Vereség az első hazai találkozón
2022. Szeptember 12. 06:00, hétfő | Helyi

A Tihanyi FC múlta felül a pápai együttest, az egyetlen gólt hozó találkozón.

Minden jegy elkelt a vendégszektorba a német-magyar mérkőzésre
2022. Augusztus 30. 07:00, kedd | Belföld

Elkelt a vendégek számára fenntartott összes jegy a magyar labdarúgó-válogatott utolsó idegenbeli Nemzetek Ligája-mérkőzésére, a németek elleni szeptember 23-i találkozóra.

Győzelemmel kezdte a bajnokságot az újjáalakult Perutz
2022. Augusztus 21. 19:49, vasárnap | Helyi

Teljesen új kerettel vágott neki a Veszprém megyei első osztály küzdelmének a pápai együttes, amely 3:1 arányban győzött Magyarpolányban.