2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

Szentantalfán szakadt meg a Perutz kiváló sorozata
2022. November 06. 18:31, vasárnap | Helyi

Zsinórban hat győzelem után érdekes körülmények között maradt alul a pápai csapat 2:1 arányban.

Simán győzött Borsosgyőrön a Perutz a kupában
2022. November 01. 18:38, kedd | Helyi

Négy góllal múlták felül a pápai fiatalok a házigazda Borsosgyőr együttesét.

MLS - Gazdag-góllal döntős a Philadelphia
2022. Október 31. 07:20, hétfő | Sport

Gazdag Dániel góllal járult hozzá a házigazda Philadelphia Union 3-1-es győzelméhez a New York City FC ellen az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) vasárnapi elődöntőjében.

Újabb Perutz siker, ez zsinórban a hatodik győzelem!
2022. Október 29. 13:15, szombat | Helyi

Ezúttal a Várpalota együttesét múlták felül a pápai fiatalok.

A Liverpool-Napoli mérkőzés bejelentése
2022. Október 27. 19:59, csütörtök | Sport

Kedden, november 1-jén kerül sor a Liverpool (Anglia) és a Napoli (Olaszország) labdarúgóklubok közötti mérkőzésre. A találkozó Liverpool városában, Anglia zajlik majd az Anfield stadionban.

Európa-liga - Már a döntetlen is továbbjutást ér a Ferencvárosnak
2022. Október 26. 12:34, szerda | Sport

A Ferencváros - Kubatov Gábor klubelnök megfogalmazása szerint is - az év mérkőzésére készül az AS Monaco ellen, ugyanis csütörtökön már egy döntetlennel bebiztosítaná a továbbjutását a labdarúgó Európa-ligában.

Újabb Perutz-siker, ez zsinórban már az ötödik győzelem!
2022. Október 22. 19:16, szombat | Helyi sport

A Péti MTE otthonában szerezte meg sorozatban ötödik győzelmét a fiatal pápai együttes.

Óriási meglepetés a Magyar Kupában, NB III-as csapattól kapott ki a Fradi
2022. Október 19. 16:01, szerda | Sport

A címvédő Ferencváros óriási meglepetésre 3-2-es vereséget szenvedett az NB III-as Iváncsa otthonában a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyedik fordulójában, így búcsúzott a sorozattól.

Ismét győztek a pápai fiatalok
2022. Október 16. 19:29, vasárnap | Helyi

Négy mérkőzés óta tart a Perutz győzelmi sorozata, amelynek köszönhetően már a tabella harmadik helyén áll a pápai együttes.

Ádám Martin góljával lett bajnok az Ulszan Hyundai
2022. Október 16. 13:23, vasárnap | Sport

A válogatott Ádám Martin gólpasszal, majd góllal járult hozzá az Ulszan Hyundai 2-1-es győzelméhez a Kangvon FC vendégeként, ezzel csapata biztosította bajnoki címét a dél-koreai labdarúgó-élvonalban.

Csercseszovot csak a továbbjutás érdekli, a rekordok nem
2022. Október 14. 09:12, péntek | Sport

9 ponttal vezeti csoportját a Ferencváros 4 fordulót követően.

Ismét győzött a Perutz!
2022. Október 08. 19:23, szombat | Helyi

A pápai csapat a megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján háromra növelte veretlenségi sorozatát, hiszen a Gyulafirátót és a Balatonfűzfő után a Zircet is magabiztos játékkal győzte le.