2024. május 8, szerda - Mihály

Kitették a Perutz keretéből Császár Attilát
2020. Október 22. 09:20, csütörtök | Helyi

A Perutz FC – Nagykanizsa mérkőzést követően (1-2) Lengyel Ferenc döntése értelmében szakmai okok miatt határozatlan időre kikerült csapatunk keretéből Császár Attila.

Andonik Jako Sport vendége Csepregi Éva (Neoton) - VIDEÓ
2020. Október 22. 08:00, csütörtök | Bulvár

Csepregi Éva a videóban megosztja velünk, hogy milyen kapcsolatban áll a sportokkal. Melyik áll a szívéhez a legközelebb és mi az amit még nem próbált ki. Tartsatok velünk!

Andonik 4s vendége: Katus Attila - VIDEÓ
2020. Október 20. 09:22, kedd | Bulvár

A műsorban arra kerestük a választ, hogy ki milyen rendszerességgel sportolt a kijárási korlátozás alatt? De Attila mesél nekünk a csúnya sérüléséről is.

Nagy küzdelemben maradt alul a 70 percig emberhátrányban futballozó Perutz
2020. Október 18. 20:13, vasárnap | Helyi

Császár korai kiállítása miatt már a 18. percben 10 emberre fogyatkozott a pápai csapat, amely így is rászolgált volna az egy pont megszerzésére.

A reggeli sport csökkenti a rák kockázatát
2020. Október 14. 13:00, szerda | Életmód

A reggeli sport csökkenti a rák kockázatát osztrák és spanyol kutatók szerint.

Ismét kikapott a Perutz
2020. Október 11. 08:10, vasárnap | Helyi

Ezúttal a Mol Fehérvár második csapata múlta felül a pápai csapatot.

Gól nélküli döntetlent játszott a Perutz
2020. Október 04. 21:05, vasárnap | Helyi

A pápai csapat az NB III 12. fordulójában tíz emberrel mentett pontot a Mosonmagyaróvár ellen.

Andonik 4s vendége: Delhusa Gjon - VIDEÓ
2020. Október 04. 08:00, vasárnap | Bulvár

Mivel volt elfoglalva Delhusa Gjon a vírus alatt? Mit épített az udvarában? A videóban mindent megmutat nekünk!

Perutz: Döntetlen hazai pályán
2020. Szeptember 23. 21:28, szerda | Helyi

A pápai csapat a 94.percben bekapott góllal a Puskás Akadémia II. ellen 2-2-es döntetlenre végzett az NB III-as labdarúgó-bajnokság 6. fordulójából elhalasztott mérkőzés pótlásán.

Hatot kapott és kiesett a kupából a Perutz
2020. Szeptember 20. 10:03, vasárnap | Helyi

Nem sikerült megszorítani sem az NB2-es ETO FC Győr csapatát, amely magabiztosan verte ki a kupából a pápaiakat.

Nagyot küzdött a pontszerzésért a Perutz
2020. Szeptember 13. 22:10, vasárnap | Helyi

Közel egy félidőt játszott emberhátrányban a pápai csapat.

A hajrában kapott góllal maradt alul a Perutz Érden
2020. Szeptember 09. 20:17, szerda | Helyi

Az első félidőben kimondottan jól játszott a pápai csapat, amely végül a rendes játékidő utolsó előtti percében kapott góllal kapott ki Érden.