2024. április 19, péntek - Emma

Magyar Nagydíj - Rosberg az élről, Hamiltonnak kigyulladt az autója
2014. Július 26. 15:18, szombat | Sport

A világbajnoki pontversenyben vezető Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a 29. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését, csapattársa és legnagyobb riválisa, Lewis Hamilton autója pedig kigyulladt.

Magyar Nagydíj: zápor, zivatar is lehet a futam idején
2014. Július 25. 12:00, péntek | Sport

Kezdetben sok napsütés és 30 Celsius-fok körüli meleg várható a hétvégén a mogyoródi Hungaroringen a 29. Forma-1-es Magyar Nagydíjon. A vasárnapi futam idején viszont zápor, akár zivatar is lehet.

Magyar Nagydíj - Hamilton mogyoródi rekorder lehet
2014. Július 24. 08:56, csütörtök | Sport

Rekorder lehet a mogyoródi győzelmek tekintetében Lewis Hamilton, ha a Mercedes brit pilótája ezúttal is nyer a vasárnapi Forma-1-es Magyar Nagydíjon, akkor már ötödször diadalmaskodik a Hungaroringen.

Forma-1: bulizz az év presztízs eseményén!
2014. Július 22. 11:21, kedd | Bulvár

A leggyorsabb rajongók is részt vehetnek azon az afterpartin, amin a hétvégi Forma-1-es Magyar Nagydíj után a pilóták és csapatok is buliznak majd a Symbolban.

Magyar Nagydíj - Hamilton negyedik sikere a Hungaroringen
2013. Július 28. 15:54, vasárnap | Sport

Pályafutása során negyedszer nyert futamot a Hungaroringen Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája, aki a 28. Forma-1-es Magyar Nagydíjon aratott rajt-cél győzelmet.

Torlódás - Erős a forgalom a Hungaroringre vezető utakon
2013. Július 28. 13:16, vasárnap | Belföld

Igen nagy a forgalom az M3-as autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalán Mogyoród térségében, a Hungaroring környéki kisebb utakon pedig néhol araszolnak a Magyar Nagydíj délutáni futamára érkező autósok.

Magyar Nagydíj - Hamilton indulhat az élről
2013. Július 27. 15:15, szombat | Sport

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája indulhat az első rajtkockából vasárnap a Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

Magyar Nagydíj - Grosjean nyerte a harmadik szabadedzést
2013. Július 27. 12:42, szombat | Sport

omain Grosjean, a Lotus francia pilótája nyerte a Forma-1-es Magyar Nagydíj harmadik szabadedzését szombaton a Hungaroringen.

Gyulay Zsolt: „2013 a magyar autósport éve lehet”
2013. Július 19. 10:24, péntek | Sport

Már minden készen áll a Hungaroringen a 28. Formula 1 Magyar Nagydíjra – Budapesten tartják éves értekezletüket az FIA által összefogott Európai Autóklubok

2011. November 30. 07:33, szerda | Sport

„Európa a múlté"

Bernie Ecclestone, a Forma–1 mindenható ura úgy véli, a jövőben várhatóan csak öt futamot rendeznek majd Európában.

2011. Október 01. 07:45, szombat | Sport

Húszmilliárdot hozott idén a Magyar Nagydíj

Közel 20 milliárd forintot hozott Magyarországnak a legutóbbi Formula-1-es Magyar Nagydíj, ennek harmada reklámbevétel.