Városlista
2026. január 20, kedd - Sebestyén

Hírek

2014. Július 25. 12:00, péntek | Sport
Forrás: MTI

Magyar Nagydíj: zápor, zivatar is lehet a futam idején

Magyar Nagydíj: zápor, zivatar is lehet a futam idején

Kezdetben sok napsütés és 30 Celsius-fok körüli meleg várható a hétvégén a mogyoródi Hungaroringen a 29. Forma-1-es Magyar Nagydíjon. A vasárnapi futam idején viszont zápor, akár zivatar is lehet.

Pénteken Mogyoród-Budapest térségében változóan felhős lesz az ég, többórás napsütés várható. Csapadék nem valószínű. A szél többnyire mérsékelt lesz. A legmagasabb nappali hőmérséklet 29 fok körül alakul.

Szombaton időnként erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet, de sok napsütés várható. Kis valószínűséggel a délutáni órákban előfordulhat futó zápor, de tartós, jelentős mennyiségű csapadék nem valószínű. A szél többnyire mérsékelt lesz. Napközben 30 Celsius-fokig emelkedhet a hőmérséklet.

Vasárnap délelőtt még változóan felhős lesz az ég, majd délnyugat felől gyakran erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet. Délután és este többször is kialakulhat zápor, zivatar. Heves zápor esetén rövid idő alatt jelentős mennyiségű csapadék is lehullhat. A szél többnyire mérsékelt lesz, de zivatar környezetében a széllökések helyenként elérhetik a 45-60 kilométer/órát is. Vasárnap a legmagasabb nappali hőmérséklet (a déli órákban) 29 fok körül alakul, de délután zápor, zivatar idején több fokkal is visszaeshet a hőmérséklet - olvasható az előrejelzésben.

A Magyar Nagydíj programja pénteken 10 órakor az első szabadedzéssel kezdődik, majd 14 órakor a második, szombaton 11 órakor pedig a harmadik gyakorlást rendezik meg. Az időmérő edzés szombaton 14 órakor, a futam vasárnap ugyanebben az időpontban rajtol.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 20. 07:14, kedd | Sport

125 éves az MLSZ - Csányi: négy év múlva ott leszünk a vb-n

Négy év múlva ott lesz a magyar válogatott a labdarúgó-világbajnokságon - jelentette ki Csányi Sándor elnök, amikor az M4 Sportnak nyilatkozott a Magyar Labdarúgó Szövetség 125 éves fennállása alkalmából rendezett emléktábla-avatáso

2026. Január 19. 07:03, hétfő | Sport

Férfi kézilabda Eb - Az olaszok legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott középdöntőbe jutott az Európa-bajnokságon, mivel vasárnap 32-26-ra legyőzte Olaszországot a csoportkör második fordulójában, Kristianstadban.

2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport

Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni

Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.

2026. Január 17. 08:20, szombat | Sport

Tóth Alex a Bournemouth-hoz szerződik

Tóth Alex elhagyja a magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapatát és az angol Premier League-ben érdekelt Bournemouth játékosa lesz - a Sky Sports péntek esti híre szerint.