Perutz: Gól nélküli döntetlen a szomszédvári rangadón
2021. Október 10. 18:25, vasárnap | Helyi

A pápai együttes 0-0-s döntetlent ért el a Practical-VLS Veszprém otthonában.

Legyőzte az Érdet a Perutz
2021. Október 03. 20:54, vasárnap | Helyi

Az első gól megszerzéséhez alig több mint fél percre volt szüksége a hazaiaknak.

Hiába játszott jobban ellenfelénél, kikapott Székesfehérváron a Perutz
2021. Szeptember 26. 16:30, vasárnap | Helyi

A MOL Fehérvár II. csapatának vendége volt a pápai együttes, amelynek sikerült az első csapat keretéből alaposan megerősített hazaiak fölé nőnie, mégis pont nélkül indulhatott haza.

Kiesett a Perutz a Magyar Kupából
2021. Szeptember 18. 22:55, szombat | Helyi

A pápai csapat a MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában az NB II-es Budafok együttesével találkozott hazai pályán, amely magabiztos játékkal ejtette ki a pápai együttest a kupából.

Legyőzte a Kaposvárt a Perutz!
2021. Szeptember 07. 21:33, kedd | Helyi

Skriba Máté tizenegyesgóljával 1:0 arányban győzött és ezzel mindhárom pontot otthon tartotta a pápai együttes.

Perutz: Sima győzelem Andráshidán!
2021. Szeptember 01. 19:46, szerda | Helyi

A pápai csapat az NB III-as labdarúgó bajnokság hétközi, ötödik fordulójában Hanzl Máté, Köles János és Sandal Dominik találatával magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott.

Továbbjutott a Magyar Kupában a Perutz!
2021. Augusztus 27. 20:05, péntek | Helyi

A pápai együttes a Balatonfüred csapatán vett revansot.

Hazai pályán kapott ki a Perutz, megyei riválisától
2021. Augusztus 23. 07:36, hétfő | Helyi

Több helyzetet, ám csupán egyetlen gólt hozott a Balatonfüred pápai vendégjátéka. A hazai csapat több alapemberét is nélkülözni kényszerült.

Gól nélküli döntetlennel folytatta a Perutz
2021. Augusztus 16. 09:17, hétfő | Helyi

A pápai együttes vasárnap, az NB III-as labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában 0-0-s döntetlent ért el a Grosics Gyula Stadionban, mely a játék összképe és a helyzetek alapján igazságosnak mondható eredmény.

9 emberrel fejezte be a 8 gólos meccset a Perutz
2021. Augusztus 11. 21:12, szerda | Helyi

A pápai csapat az NB III-as labdarúgó-bajnokság hétközi fordulójában Komáromba látogatott, ahol véleményes játékvezető ítéletek miatt kilenc emberrel fejezte be mérkőzést és 5-3-as vereséget szenvedett.

Könnyedén nyert a Perutz a Magyar Kupában
2021. Augusztus 09. 07:33, hétfő | Helyi

A MOL Magyar Kupa első fordulójában Győrújbaráton lépett pályára a Perutz FC csapata, amely hat gólt rúgott ellenfelének.

Győzelemmel kezdte a bajnoki idényt a Perutz!
2021. Augusztus 01. 21:06, vasárnap | Helyi

Oláh góljával 1:0-ra múlta felül az SC Sopron együttesét a pápai Perutz FC, az NB III Nyugati csoportjának nyitófordulójában.