Hírek
2016. Szeptember 11. 14:04, vasárnap |
Sport
Forrás: szon.hu
Szűcs Lajoshoz mentőt kellett hívni
A szurkolók szerint az egykori pápai kapus egy nézővel került szóváltásba, majd amikor felállt a kispadról, és a technikai zóna mellett a kerítéshez ment, állítólag megpróbálták megütni.
Vendégvezetésnél egy akció után a földön feküdt Szűcs Lajos kapusedző, és nagyon nehezen tudták talpra segíteni – írja a szon.hu. – A kispadra visszaült, miközben hangos kiabálás keletkezett a játéktérről levonuló játékosok, a tartalékok és a hazai nézők között. Egy vendégjátékos átugrott a kerítésen, úgy hangoskodott, de a rendezők a vitatkozók között falat alkottak, a bírói kar pedig mindenkit visszaparancsolt a helyére, majd a játék folytatódott. A szurkolók szerint (Szűcs) egy nézővel került szóváltásba, majd amikor felállt a kispadról, és a technikai zóna mellett a kerítéshez ment, állítólag megpróbálták megütni.
A regionális portál beszámolója szerint mentőt hívtak Szűcshöz, sérüléséről nem tudni pontosat. A baj ugyanakkor nem lehetett nagy, a Nemzeti Sport Online értesülése szerint Szűcs a csapattal utazott vissza a fővárosba. Sőt, a hazaút során, egy benzinkútnál még egy kisebb szóváltásba is keveredett a Debrecenből hazafelé tartó Újpest-szurkolókkal (a lilák drukkerei NB I-es csapatuk 2–1-es vereségét követően utaztak vissza a fővárosba).
Fotó: szon.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 07:16, szerda | Sport
Kl-selejtező - Nagy arányú győzelmet aratott a Győr
A magyar bajnok Győr 6-2-re győzött a luxemburgi Atert Bissen vendégeként kedden a Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában, így már az első felvonás során eldöntötte a továbbjutás kérdését.
2026. Július 21. 14:00, kedd | Sport
El-selejtező - Török vagy lengyel ellenfél várhat a Ferencvárosra
Amennyiben a Ferencváros túljut a holland Twente együttesén, úgy a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában török vagy lengyel ellenfél vár rá.
2026. Július 21. 09:00, kedd | Sport
Vb-2026 - A győzelmi körúttal ünnepel a spanyol válogatott Madridban
Győzelmi körúttal ünnepli világbajnoki győzelmét a spanyol labdarúgó válogatott Madridban hétfő este.
2026. Július 20. 13:00, hétfő | Sport
Férfi kézilabda junior Eb - Aranyérmes a magyar válogatott
A magyar férfi junior kézilabda-válogatott hosszabbítás után 34-32-re legyőzte Svédországot a romániai korosztályos Európa-bajnokság vasárnapi, kolozsvári döntőjében.

