2024. október 24, csütörtök - Salamon

Hétvégén rangadót játszik a Perutz!
2024. Október 16. 08:02, szerda | Helyi

Az első helyen álló tihanyiak látogatnak a harmadik helyezett pápaiak otthonába.

U21-es Eb-selejtező - Magyar győzelem Belgiumban
2024. Október 16. 07:52, szerda | Sport

Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott Belgiumban aratott 1-0-s győzelemmel zárta az Európa-bajnoki selejtezősorozatot.

Nemzetek Ligája - Kikaptak a hollandok Münchenben
2024. Október 15. 07:46, kedd | Sport

A német labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte Hollandiát hétfőn a Nemzetek Ligája negyedik fordulójában.

Újabb sima győzelmével őrzi dobogós helyezését a Perutz
2024. Október 13. 08:36, vasárnap | Helyi

A tabella ötödik helyén álló Zirc együtteséhez látogattak a pápaiak.

Magyar-holland - Rossi: Hollandia erősebb, mint Németország
2024. Október 11. 07:19, péntek | Sport

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott pénteki ellenfele, a holland csapat még erősebb is, mint a német, amelytől tanítványai szeptemberben 5-0-s vereséget szenvedtek a Nemzetek Ligájában.

Labdarúgó NB I - Hazai siker a paksi rangadón, először vesztett pontokat a Ferencváros
2024. Október 07. 08:04, hétfő | Belföld

A Paks hazai pályán 3-1-re legyőzte a címvédő Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójának zárómérkőzésén.

Perutz: Újabb kiütéses győzelem
2024. Október 06. 10:20, vasárnap | Helyi

A pápai csapat a vármegyei pontvadászat 8. fordulójában 6-1 arányban győzte le a mérkőzést kilenc emberrel befejező Gyulafirátótot.

Öt gólt lőve, könnyedén győzött idegenben a Perutz
2024. Szeptember 29. 19:38, vasárnap | Helyi

A pápai együttes a Veszprém vármegyei elő osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában 3-0-ás félidőt követően 5-1 arányban győzte le a Balatonfüredi USC-t.

Labdarúgó NBI – Fehérvár elleni győzelmével újra a tabella élén a Puskás Akadémia
2024. Szeptember 23. 07:57, hétfő | Sport

A Puskás Akadémia magabiztos, 3-0 arányú győzelmet aratott a vendég Fehérvár felett vasárnap, az OTP Bank Liga 7. fordulójában, ezzel átvette a vezetést a tabellán.

Labdarúgó NB I - Az újonc Nyíregyháza nyerte a Debrecen elleni keleti rangadót
2024. Szeptember 22. 09:02, vasárnap | Sport

Az újonc Nyíregyháza teltházas mérkőzésen 3-2-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójának szombat este játszott keleti rangadóján.

Hét gólig jutott a Perutz!
2024. Szeptember 21. 21:00, szombat | Helyi

A fájó kupabúcsút követően a pápai csapat a bajnokságban vigasztalódhatott, miután magabiztos játékkal 7-1 arányban legyőzte a Péti MTE-t.