Városlista
2026. március 19, csütörtök - József

Hírek

2024. Március 16. 20:19, szombat | Helyi

Óriásit hajrázva nyert a Perutz!

Óriásit hajrázva nyert a Perutz!

A 90.percben 1-0-ra még a vendégek vezettek.

Perutz FC – Devecser SE 2-1 (0-0)
Gsz.: Erdősi, Nagy B. ill. Horváth

Perutz FC: Hauser M. – Nagy B., Nagy K., Szalai, Mogyorósi, Rozman (46 Varga B.), Nagy D., Cser (Császár 72.), Erdősi, Horváth, Hauser B.

Devecser SE: Károlyi – Veisz, Bukovics, Szabó, Sipos, Bencsik, Paksai, Schilde, Venczel, Horváth M., Cserna

Az első félidőben sok hibával játszottak a hazaiak, igazi gólhelyzetet nem sikerült kialakítani, a Devecser fegyelmezetten, masszívan védekezett - írja a Perutz FC közösségi oldala. A második játékrészben magasabb fokozatra kapcsolt a Pápa, de nem sikerült a vezetést megszerezni. A hajrára felpörögtek az események, a 81. percben Horváth tört be a tizenhatoson belülre és a kimozduló Hauser mellett a kapuba gurított 0-1. A 87.percben egy reklamálás miatt Szabó kapta meg második sárga lapját, így ő már a pályán kívülről láthatta, amint Nagy Krisztián beadását Erdősi a felső lécre lőtte, az más kérdés, hogy előtte Hausert két kézzel lökték fel az ötösnél, de a büntető elmaradt. A 92.percben aztán megszületett az egyenlítés, Szalai felívelését Erdősi csúsztatta a hálóba 1-1. A slusszpoén a 95.percre maradt, amikor Horváth Tamás beadását Nagy Bálint fejelte a jobb sarokba 2-1. A lefújás előtt a Pápa csapatkapitánya szövegért megkapta második sárga kártyáját.

Kun-Szabó Attila: Az első játékrészben nagyon rosszul játszottunk, szinte semmit nem láttam abból, amit megbeszéltünk, a félidőben meg kellett emelnem a hangom az öltözőben. Fordulás után kicsit feljavultunk, az ellenfél fegyelmezetten védekezett, kontrákból, pontrúgásokból próbált gólt szerezni. A csapat tartását mutatja, hogy ki tudtunk egyenlíteni, sőt a győzelmet is megszerezni, egy percig sem adtuk fel.

A Perutz március 23-án Sümegre látogat.

Címkék: labdarúgás, perutz, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 17. 18:09, kedd | Helyi

Kulja András járt választókerületünkben

A Tisza Párt politikusa, Kulja András a Veszprém vármegyei 4-es választókerületben járt, ahol Ujvári Szilvia országgyűlési képviselőjelölttel közösen találkozott helyiekkel.

2026. Március 16. 18:22, hétfő | Helyi

Megszüntették a büntetőeljárást Győrffy Balázs ügyében

Megszüntette a büntetőeljárást a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség a korábbi Fidesz-es európai parlamenti képviselő, Győrffy Balázs ügyében – írta meg a 24.hu.

2026. Március 16. 12:00, hétfő | Helyi

Ők kaptak idén városi kitüntetést Március 15-én

2026. Március 16. 11:30, hétfő | Helyi

Lehet-e kampányrendezvényt tartani oktatási intézményben?