2011. Augusztus 16. 08:05, kedd | Helyi
Forrás: Pápa-ma

Kiesett a Magyar Kupából a Lombard II

Az alacsonyabb osztályú Töltéstavától kapott ki a Lombard második csapata.

A Győr-Moson-Sopron megyei Töltéstavára látogatott Nagy Mihály alakulata, a kupasorozat második körében. A bajnokság megkezdése előtt ez volt a mieink utolsó találkozója, így a kupameccsre a bajnokság főpróbájaként tekintett Nagy Mihály. Nagy fölényben játszott a vendégcsapat, de a legnagyobb helyzeteket is elrontotta. Két előre vágott labdánál hibáztak a védők és két gólos előnyre tettek szert a hazaiak, 2-1 állt az eredményjelzőn a félidőben. Kalmár góljával sikerült döntetlenre menteni a rendes játékidőt, ám a hosszabbításban egy újabb védelmi megingás eldöntötte a mérkőzést. Az alacsonyabb osztályú csapat megérdemelten jutott tovább, mert amíg ők minden hibát kihasználtak, addig a vendégek rengeteg tiszta ziccert rontottak el.

Nagy Mihály:- Nagyon gyengén teljesítettünk, de ez nem volt túl nagy meglepetés, a pénteki edzésen tapasztaltak után.

Töltéstava – Lombard II 3-2 (2-1) Gól: Szalai Péter 2, Gulyás Tamás ill. Csepregi, Kalmár
Lombard Pápa:: Markek – Németh M., Megyesi R. (Kalmár), Karácsony, Enyingi (Kiss T., Király) – Dóczi, Grőber, Somogyi – Csepregi, Nemes, Megyesi P.

2024. Április 25. 18:20, csütörtök | Helyi

Fegyverrel fenyegette a mentősöket egy ember Pápateszéren, kivonult a TEK

Az eset ma délután történt, a települést egy időre le is zárták a hatóságok.

2024. Április 25. 17:33, csütörtök | Helyi

Megnyílt a IV. Pápai Nemzetközi Történelmi Filmfesztivál

Negyedik alkalommal rendezik meg Pápán a seregszemlét, amely az első két évben nem működhetett szokványos módon a Covid járvány miatt, tavaly óta azonban számos művész személyesen vesz részt a találkozón.

2024. Április 24. 16:42, szerda | Helyi

Megfenyegette, hogy megöli, börtönbe mehet a Pápa környéki férfi

Zaklatás vétsége miatt emelt vádat a Pápai Járási Ügyészség azzal a 33 éves férfival szemben, aki közösségi oldalon nyilvánossá vált sértő kijelentések miatt fenyegette meg a sértettet és annak élettársát az egyik Pápa környék