Hírek
2018. Március 02. 10:02, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Elhalasztják a Perutz első tavaszi mérkőzését
Március 3-án szombaton játszotta volna le első tavaszi mérkőzését a pápai csapat, ám a télies időjárási körülmények miatt március 21-én szerdán kerül sor az ajkai találkozóra.
A házigazda klub pénteki tájékoztatása szerint az időjárási körülmények és az ajkai pálya alkalmatlansága miatt elmarad a szombatra kiírt FC Ajka-Pápai Perutz FC találkozó a labdarúgó NB III-ban - írja a veol.hu. A Magyar Labdarúgó Szövetség az időjárási körülményekre tekintettel engedélyezte a meccs elhalasztását abban az esetben, ha a csapatok meg tudnak egyezni a pótlásról. A két klub vezetősége asztalhoz is ült és megállapodott a pótidőpontról, a megyei derbit március 21-én, 17:30-as kezdettel játsszák le. Mindez azt jelenti, hogy a pápai különítmény idei első bajnokiját hazai közönség előtt, március 10-én játssza, 14:30-tól a III. kerületi TVE lesz a pápai fiúk ellenfele.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 15:44, péntek | Helyi
Meghalt a 8-ason elütött fiatal rendőr
Tragikus közlekedési balesetben vesztette életét egy fiatal rendőr 2026. március 19-én hajnalban Veszprém külterületén. A rendőr szolgálatteljesítés közben szenvedett halálos balesetet a 8-as főúton.
2026. Március 20. 10:00, péntek | Helyi
Édes múlt: városi séta a pápai cukrászdák nyomában
Különleges hangulatú városi sétára invitálja az érdeklődőket a Jókai Mór Városi Könyvtár: az „Édes múlt – cukrászdák Pápán” című program során a résztvevők a város egykori cukrászdáinak történetével ismerkedhetnek meg
2026. Március 20. 09:08, péntek | Helyi
Leromlott utak, betöltetlen praxisok, elmaradó fejlesztések – Molnár Bálint a térség problémáiról beszélt
Sajtótájékoztatót tartott Molnár Bálint, a Demokratikus Koalíció Veszprém vármegye 4-es számú választókerületének országgyűlési képviselőjelöltje, melyen a térség helyzetéről és a választás tétjéről beszélt.
2026. Március 20. 07:07, péntek | Helyi
A Bűnvadászok ismét Pápára érkeznek
Ismét Pápára látogat a Mi Hazánk Mozgalomhoz köthető Bűnvadászok csoport: március 21-én, szombaton közönségtalálkozót tartanak a város főterén.
