2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2011. Szeptember 10. 21:07, szombat | Helyi
Forrás: InfoPápa

A Kispest is kettőt lőtt, a végeredmény mégis 3:1 ide!

A Lombard Pápa 3–1-re legyőzte a Budapest Honvéd együttesét az NB I 8. fordulójában, amely így nem tudott dobogóra lépni. A Pápa a második félidei játékával bizonyította, hogy az élmezőnyben van a helye.

Lombard Pápa–Bp. Honvéd 3–1 Pápa, 2500 néző (Ferenczi I. 59., Botis 64. – öngól, Lovrencsics 75., ill. Hajdú N. 30.)

Az első félidőben a budapesti csapat dominált, több veszélyes támadást is vezetett, mi csak próbálkoztunk, de képtelenek voltunk áttörni a kispesti védelmet.
A második játékrészre egy más szellemben focizó pápai csapat jött ki az öltözőből és kis szerencsével ugyan, de megszereztük (pontosabban vendég lábról pattant a hálóba a labda) az egyenlítő, majd a vezető gólt is. Lovrencsics fejese már csak masni volt, így a vége 3:1.

Gólok alakulása:

Hajdú Norbert szabadrúgásból: 1:0 (30. perc)

Marics passza után Ferenczi talált be közelről (1–1) (59. perc)

Présinger beadása után öngól, Botis (2:1)

Totadze szöglete után Lovrencsics fejelt gólt a kapu torkából (3–1).

Később túrják fel a Vásár utcát

Bár április elején azt jelentették be, hogy néhány hét múlva megkezdődik az úttest felbontása és a vízvezetékek cseréje, most mégis úgy döntöttek, hogy a nyári szünetig várnak vele.

2024. Április 20. 08:55, szombat | Helyi

Kis híján megölte a saját édesanyját a Pápa környéki faluban! - Videó

Emberölés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt folyik eljárás egy 39 éves Pápa környéki lakossal szemben.

2024. Április 19. 18:27, péntek | Helyi