Tiger Woods tényleg visszatért

Tiger Woods vasárnap 30 hónapja tartó rossz szériájának vetett véget a 6 millió dollár összdíjazású Arnold Palmer Classic elnevezésű golfversenyen, melynek megnyerésével 2009 óta első PGA-sikerét aratta.

2012. Március 22. 14:21, csütörtök | Sport

Tenisz: fél év kihagyás után győzelemmel tért vissza V. Williams

A tavalyi US Open óta először lépett pályára Venus Williams, és a korábbi világelső amerikai győzelemmel tért vissza: 6:0, 6:3-ra győzte le a 41 éves korával a top 100 nagy veteránjának számító japán Date Krumm Kimikót.

2012. Március 21. 07:19, szerda | Sport

Rapport Ricsi meglepetésre hajt az Eb-n

Az eddigi legmagasabb Élő-pontszámával a „zsebében” vághat neki Rapport Richárd a kedden kezdődő plovdivi Európa-bajnokságnak, amelyen mindenképpen jobban szeretne szerepelni, mint a 132-es kiemelési száma.

2012. Március 19. 14:19, hétfő | Sport

Federer lendületben: idei harmadik tornagyőzelmét aratta

Roger Federer sikerével zárult az Indian Wellsben megrendezett férfi tenisztorna. A svájci klasszis a fináléban 7:6, 6:3-ra legyőzte John Isnert, így Rotterdam és Dubai után harmadik idei tornagyőzelmét aratta.

2012. Március 04. 07:11, vasárnap | Sport

Tenisz: Rotterdam után Dubaiban sem talált legyőzőre Federer

Roger Federer nyerte meg Dubaiban a férfi tenisztornát, miután a fináléban 7:5, 6:4-re legyőzte a brit Andy Murray-t. A svájci teniszező így sorozatban második tornagyőzelmét aratta, két héttel ezelőtt Rotterdamban.

2012. Február 29. 14:19, szerda | Sport

Tenisz: Arn Gréta nem bírt Gallovits-Hall Edinával Acapulcóban

A múlt heti monterreyi tornán elődöntőig jutó Arn Gréta az acapulcói verseny első fordulójában a romániai Gallovits-Hall Edinával csapott össze, és két játszmában elveszítette a mérkőzést.

2012. Február 28. 14:21, kedd | Sport

Eldőlt, ki képviseli hazánkat

A férfiaknál és a nőknél is a címvédő Westbay SC csapata nyerte a hétfő este zárult curling országos bajnokságot, így ez a két együttes képviselheti Magyarországot a decemberi A csoportos Európa-bajnokságon.

2012. Február 25. 07:09, szombat | Sport

Babos újabb magaslatot hódított meg

Remek teljesítménnyel, életében először aktuális Top 50-es játékost megverve bejutott a Monterreyben zajló WTA-torna elődöntőjébe Babos Tímea.

2012. Február 23. 14:19, csütörtök | Sport

„A kontinenstorna első számú rendezője Magyarország”

A magyar és a horvát szövetség a közeli jövőben dönt a 2014-es női kézilabda Európa-bajnokság szervezőbizottságának struktúrájáról és személyi összetételéről, az első megbeszélésekre pedig áprilisban kerül sor Bécsben.

2012. Február 23. 07:19, csütörtök | Sport

Győzelemmel a legjobb százban

Babos Tímea fölényes győzelemmel kezdte meg szereplését a mexikói Monterreyben zajló WTA-tornán, és sikerének köszönhetően minden bizonnyal bekerül a világ 100 legjobb játékosa közé.

2012. Február 19. 07:33, vasárnap | Életmód

Előbbre hozhatja a tavaszt, csak borsmenta és rozmaring kell

Bár még erőlködik a tél, ám ideje testben és lélekben fölkészülni a megújulásra, hiszen hamarosan itt lesz a tavasz.

2012. Január 13. 14:27, péntek | Sport

Olimpiai kvótát hozott a rózsaszínű kabaladressz

Hidvégi Vid után Böczögő Dorina is ötkarikás kvótát szerzett a torna sportág londoni tesztversenyén, így tizenkilenc évesen már második olimpiájára vívta ki a részvételt.