2024. április 18, csütörtök - Andrea

2011. Szeptember 15. 07:45, csütörtök | Sport

Czink Melinda az első helyen kiemelt versenyzővel néz szembe

Czink Melinda az első helyen kiemelt Daniela Hantuchova ellen játszik a Quebec-i tenisztorna nyolcaddöntőjében.

2011. Szeptember 13. 07:45, kedd | Sport

Stosur legyőzte Serenát

73 perc alatt, sima két szettben győzte le az amerikai nyílt teniszbajnokság női döntőjében Samantha Stosur a hosszú kihagyás után visszatérő Serena Williamst.

2011. Szeptember 04. 14:41, vasárnap | Sport

Federer először bicsaklott meg, megdőlt a „sérülésrekord”

Az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában a harmadik helyen kiemelt svájci Roger Federer először veszített játszmát.

2011. Szeptember 02. 07:53, péntek | Bulvár

Gyógyíthatatlan beteg a sztár

Venus Williams lehet, hogy örökre visszavonul a teniszezéstől, miután egy súlyos autoimmun betegséget diagnosztizáltak nála.

2011. Szeptember 01. 14:45, csütörtök | Sport

Venus betegség, Bartoli és A. Radwanska vereség miatt búcsúzott

Andy Murray, Andy Roddick és Juan Martín del Potro is továbbjutott szerdán a US Open első fordulójából.

2011. Augusztus 30. 14:45, kedd | Sport

Federer utolérte Agassit, Kvitová máris kiesett

Az idén Wimbledonban a végső győzelemig menetelő cseh Petra Kvitová a US Openen már az első fordulóban búcsúzott, miután 7:6, 6:3-ra kikapott a román Alexandra Dulgherutól.

2011. Augusztus 24. 07:45, szerda | Sport

Nadal néhány éve kis híján golfozónak állt

Érdekes dolgok derültek ki Rafael Nadalról a kedden megjelent önéletrajzi könyvéből.

2011. Augusztus 22. 14:45, hétfő | Sport

Tenisz: Murray nyerte meg a cincinnati tornát, Djokovics feladta a döntőt

Andy Murray győzelmével zárult a kemény pályás cincinnati ATP-tenisztorna.

2011. Augusztus 17. 14:45, szerda | Sport

Kikelt magából a sportoló

Dührohamainak köszönhetően már az első fordulóban kikapott Andy Roddick a cincinnati keménypályás tenisztorna férfi versenyében.

2011. Augusztus 15. 07:45, hétfő | Sport

Már a selejtezőben búcsúzott Arn

Arn Gréta már a selejtezőben vereséget szenvedett a keménypályás, cincinnati tenisztornán. A magyar játékos 6:3, 6:4-re kapott ki kínai ellenfelétől.

2011. Augusztus 09. 07:45, kedd | Sport

Federer egy hétre az újabb rekordtól

Roger Federer augusztus 8-án ünnepli 30. születésnapját. A svájci teniszező több rekordot tart, Pete Samprasétől azonban egy hét választja el: az amerikai játékos 286 hétig volt világelső, míg Federer csak 285-ig. Eddig.

2011. Augusztus 03. 14:45, szerda | Sport

Az első kör után véget ért Arn carlsbadi tornája

Arn Gréta az első fordulóban búcsúzott a 721 ezer dollár összdíjazású carlsbadi női kemény pályás tenisztornától, miután 6:0, 6:2-re kikapott a 12. helyen kiemelt német Sabine Lisickitől.