2024. április 18, csütörtök - Andrea

2012. Március 30. 07:19, péntek | Sport

Bernie Ecclestone nem aggódik

Bernie Ecclestone, a Formula–1 első számú irányítója szerint biztosan megrendezik az idei autós gyorsasági-világbajnokság negyedik futamát, a Bahreini Nagydíjat.

2012. Március 28. 14:03, szerda | Belföld

A kormány még nem adta fel egy magyar légitársaság újraindításának tervét

Jelenleg vizsgálja egy új légitársaság létrehozásának lehetőségét a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, míg a kormány folyamatosan tárgyal különböző befektetési csoportokkal – értesült a Magyar Hírlap.

2012. Március 28. 07:19, szerda | Sport

Lealázta az osztrákokat a magyar síző

A felnőttek és a juniorok között egyformán Miklós Edit diadalmaskodott lesiklásban az alpesi sízők múlt hét végi osztrák bajnokságán, ezzel jelentős mennyiségű világranglistapontot szerzett.

2012. Március 23. 14:09, péntek | Belföld

Sztrájkra is készek a háziorvosok

Kimaradtak az egészségügyi béremelésből a háziorvosok, de például az aszisztensek a védőnők, az otthonápolásban dolgozók, valamint a patikai asszisztensek is.

2012. Március 21. 14:19, szerda | Sport

Debrecenbe költözhet a Szolnoki Olaj

Debrecenben rendezné meg a férfikosárlabda Eurochallenge Kupa négyes döntőjét a Szolnoki Olaj...

2012. Március 21. 14:05, szerda | Belföld

Oneworld tag lett az Air Berlin

Teljes jogú tagjává vált a oneworld légiszövetségnek az Air Berlin.

2012. Március 20. 14:19, kedd | Sport

Atlétika: a műlábakkal futó Pistorius ismét teljesítette az olimpiai szintet

Oscar Pistorius ebben az évben is teljesítette 400 méteren az olimpiai A nevezési szintet, a műlábakkal versenyző futó Pretoriában 45.20 másodperc alatt ért célba.

2012. Március 15. 14:11, csütörtök | Sport

Profi ökölvívás: bevonták a botrányhős Chisora engedélyét

Bevonták a versenyengedélyét, így nem bokszolhat Dereck Chisora, aki február 18-án hatalmas botrányt kavart a Vitalij Klicsko elleni – az ukrán bajnok sima győzelmét hozó – világbajnoki címmérkőzés előtt, alatt és után.

2012. Március 12. 14:15, hétfő | Sport

Negyedik lett Marosi

Marosi Ádám szoros versenyben a negyedik helyen végzett az öttusázók Világkupa-sorozatának egyesült államokbeli nyitányán, Charlotte-ban.

2012. Március 09. 14:17, péntek | Sport

Magyar ezüstérem született a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel ezüstérmet szerzett a szabadfogásúak 120 kilogrammos kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján.

2012. Március 06. 14:21, kedd | Sport