2024. április 19, péntek - Emma

2012. Március 08. 14:17, csütörtök | Sport

Thorpe: Nem fog sikerülni

Az ötszörös olimpiai úszóbajnok Ian Thorpe úgy látja, túl későn kezdte újra a versenyzést.

2012. Március 05. 07:17, hétfő | Sport

Vívás: Szilágyi Áron ezüstérmes lett

Szilágyi Áron ezüstérmet nyert a Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard Grand Prix-n.

2012. Március 03. 07:17, szombat | Sport

Kajak-kenu: Vajda Attila megszakította a portugáliai edzőtáborát

Nagyon mozgalmas öt napot töltött el itthon Vajda Attila.

2012. Március 01. 07:17, csütörtök | Sport

Hat újonc került be az Eb-csapatba

Március 6-án, kedden kezdődik a hatnapos birkózó Európa-bajnokság a belgrádi Arena Sportcsarnokban.

2012. Február 28. 14:19, kedd | Sport

Így tisztelegnek London elsősége előtt

Múzeumot nyit az Olimpiai Parkban a brit ötkarikás bizottság, ezzel tisztelegve az előtt, hogy London az első város a sporttörténelemben, amely harmadszor adhat otthont a nyári játékoknak.

2012. Február 27. 07:17, hétfő | Sport

Női párbajtőr GP: Szász Emese bronzérmes, javultak az esélyei Londonra

A harmadik helyen végzett Szász Emese a budapesti Westend női párbajtőr Grand Prix-n, ezzel javított helyzetén az olimpiai kvótaszerzést illetően.

2012. Február 23. 14:21, csütörtök | Sport

Vívás: lemondott Kulcsár Győző, a párbajtőrözők kapitánya

Lemondott a párbajtőrözők szövetségi kapitányi tisztségéről Kulcsár Győző.

2012. Február 21. 07:21, kedd | Sport

Októberben lesz az olimpia?

A nyári hőség miatt októberben rendezne olimpiát Doha, amely Bakuval, Isztambullal, Madriddal és Tokióval együtt pályázott a 2020-as nyári játékok megrendezésére.

2012. Február 20. 07:29, hétfő | Sport

Aranyat és ezüstöt szállítottak öttusázóink

Kasza Róbert arany-, Marosi Ádám pedig ezüstérmet nyert az öttusázók budapesti fedettpályás idénynyitó versenyén.

2012. Február 16. 14:04, csütörtök | Sport

Ők pályáznak a 2020-as olimpiai rendezésre

Öt város, Baku, Doha, Isztambul, Madrid és Tokió pályázik a 2020-as nyári olimpia megrendezésére – jelentette be honlapján csütörtökön a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB).

2012. Február 10. 07:40, péntek | Sport

A Körcsarnokban küzdenek az olimpiáért

Rekordlétszámú mezőny, ötvenhat ország több mint kétszáz cselgáncsozónője lép tatamira a hét végén a Körcsarnokban sorra kerülő Hungária-kupán.

2012. Február 09. 07:36, csütörtök | Sport

A negyedik helyezés a kiindulópont

A tavaly októberi tokiói világbajnokságon elért negyedik helyét tekinti kiindulópontnak a londoni olimpiára Hidvégi Vid, akinek alapvető célja az, hogy ott legyen a lólengés ötkarikás fináléjában.