2023. Április 15. 20:55, szombat | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Öt gólt lőtt idegenben a Perutz

Gólgazdag mérkőzésen győzte le a Devecser csapatát a Pápa.

Már a mérkőzés elején megszerezte a vezetést a Perutz, ám rögtön jött a devecseri válasz, a 6. percben ismét döntetlent mutatott az eredményjelző. Pető 28. percben lőtt találatára már nem volt válasza a hazaiaknak, a második játékrészben pedig még tovább tudta növelni előnyét a Perutz. Cser, majd Nagy is betalált a 65. és a 66. minutumban. A 72. percben Sipos révén szépítettek a vendégek, ám a 85. percben újra a Pápa örülhetett, ismét Cser talált be, ezzel kialakult az 5:2-es végeredmény.

Kun-Szabó Attila: Ősszel nehéz mérkőzésen, az utolsó percben lőtt góllal gyűrtük le a Devecsert, a mostani meccs épp az ellenkezője volt, végig uraltuk a találkozót, jobban alkalmazkodtunk a vizes műfűhöz, és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Örülök, hogy folytattuk jó sorozatunkat és ma is bizonyítottuk, hogy hatékony a támadójátékunk. (Pápai Médiacentrum)

A Perutz április 23-án 17 órai kezdéssel a Pétet fogadja.