2024. április 26, péntek - Ervin

Kaposváron győzött a Perutz
2022. Március 13. 18:35, vasárnap | Helyi

A pápai csapat Kalász Milán és Németh Bence találatával az NB III-as labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában értékes három pontot szerzett Kaposváron.

Legyőzte a sereghajtót a Perutz!
2022. Március 06. 20:22, vasárnap | Helyi

A Perutz ma délután magabiztos győzelmet aratott a sereghajtó Andráshida felett, Bence Szilárd, Nagy Tamás és Katona Csongor találataival.

Balatonfüreden szenvedett vereséget a Perutz
2022. Február 27. 19:11, vasárnap | Helyi

A Perutz hat mérkőzés óta tartó veretlenségi szériája ma Balatonfüreden megszakadt, miután a hazaiak egy szabadrúgásból és egy büntetőből szerzett találattal 2-0-s győzelmet arattak.

Jó játékkal győzött hazai pályán a Perutz
2022. Február 20. 21:08, vasárnap | Helyi

A Pápai csapat a Tatabányát múlta felül 3:1 arányban.

Perutz: Gól nélküli döntetlen a tavaszi nyitányon
2022. Február 13. 19:28, vasárnap | Helyi

A Pápa vasárnap délután az NB III-as labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában 0-0-s döntetlent játszott a Komárommal.

Emberhátrányban nyert Sopronban a Perutz!
2021. December 05. 17:35, vasárnap | Helyi

75 percet játszott emberhátrányban a hősiesen küldő pápai együttes, amely újabb győzelmének köszönhetően az NB III Nyugati csoportjának ötödik helyén zárta az őszt.

Kétgólos győzelmet aratott a Perutz!
2021. November 28. 18:12, vasárnap | Helyi

Az NB III-as labdarúgó bajnokság nyugati csoportjának 19. fordulójában kétgólos győzelmet aratott a Pápa, a legutóbbi hét mérkőzéséből hatot megnyerő ETO Akadémia ellen.

Sandal duplájával győzött a Perutz
2021. November 21. 17:39, vasárnap | Helyi

A Perutz az NB III-as labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában egy izgalmas mérkőzésen Sandal Dominik duplájával 2-1 arányban legyőzte a Kelen SC-t, így sikerült győzelemmel búcsúznia a csapatnak erre az évre a hazai pályától.

Perutz: Gól nélküli döntetlen Gyirmóton
2021. November 14. 16:25, vasárnap | Helyi

Nehéz helyzetben várta a Gyirmót második csapata elleni találkozót a Pápa, többen betegség, vagy sérülés miatt hiányoztak a kezdőcsapatból.

Simán kikapott a Perutz
2021. November 07. 18:11, vasárnap | Helyi

A Perutz az NB III-as labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában háromgólos vereséget szenvedett a Mosonmagyaróvártól.

Győzött hazai pályán a Perutz!
2021. Október 25. 05:43, hétfő | Helyi

Az NB III-as labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában remek első félidei támadójátékának köszönhetően 1-0 arányban legyőzte a Pápa a Zalaegerszeg II csapatát.

Felcsúton játszott döntetlent a Perutz
2021. Október 20. 17:44, szerda | Helyi

Sok helyzetet alakított ki a Pápa a Puskás Akadémia második csapatának otthonában, ám végül egy ponttal kellett beérnie a Perutz FC-nek.