Hírek
2019. Március 04. 17:54, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Vonat és személyautó ütközött az Acsádi úti vasúti átjáróban
Pápa és Mezőlak között egy fénysorompós vasúti átjáróban a Celldömölkről Győrbe tartó személyvonat személygépkocsival ütközött - írja a MÁV.
A vonaton senki nem sérült meg. A helyszínelés ideje alatt az utasokat Pápa és Celldömölk között vonatpótló buszok szállítják. Az eddigi vizsgálatok szerint a fénysorompó működött, tilos jelzést adott a közúton közlekedők felé.
Arról nincs információnk, hogy az autóban megsérült-e valaki, de olvasónk arról számolt be, hogy a kocsi lesodródott a töltésről és a vezetőoldalon jelentősen károsodott.
Fotó: Olvasónk
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 18:09, kedd | Helyi
Kulja András járt választókerületünkben
A Tisza Párt politikusa, Kulja András a Veszprém vármegyei 4-es választókerületben járt, ahol Ujvári Szilvia országgyűlési képviselőjelölttel közösen találkozott helyiekkel.
2026. Március 16. 18:22, hétfő | Helyi
Megszüntették a büntetőeljárást Győrffy Balázs ügyében
Megszüntette a büntetőeljárást a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség a korábbi Fidesz-es európai parlamenti képviselő, Győrffy Balázs ügyében – írta meg a 24.hu.

