Városlista
2026. január 20, kedd - Sebestyén

Hírek

2024. Augusztus 23. 08:01, péntek | Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt

Venczel Csaba lett Pápa alpolgármestere

Venczel Csaba lett Pápa alpolgármestere

Társadalmi megbízatású alpolgármesterként dolgozik a következő bő egy hónapban az önkormányzati képviselő.

Rendkívüli képviselő-testületi ülést tartottak a héten, amelyen a szervezeti és működési szabályzatot módosították a képviselők, hisz az SZMSZ eddig nem tette lehetővé társadalmi megbízatású alpolgármester megválasztását - írja a Pápai Médiacentrum.

Dr. Áldozó Tamás köszönetet mondott Unger Tamásnak a 13 éves közös munkáért és további szakmai sikereket kívánt a leköszönt alpolgármesternek.

Dr. Áldozó Tamás elmondta, a város biztonságos működtetése megköveteli, hogy alpolgármestert válasszanak. A polgármester Venczel Csabát, a Fidesz-KDNP önkormányzati képviselőjét jelölte társadalmi megbízatású alpolgármesternek.

Venczel Csaba elfogadta a jelölést.

A képviselő-testület 14 igen szavazattal Venczel Csabát alpolgármesternek választotta.

Venczel Csaba alpolgármester úgy fogalmazott, megtisztelő, hogy egyhangú szavazással választották meg az elkövetkező időszakra alpolgármesternek. Mindent megtesz azért, hogy a város javára tevékenykedhessen.

Fotó: Pápai Médiacentrum

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 20. 09:43, kedd | Helyi

Gyönyörű a sarki fénnyel díszített pápai Fő tér!

Magyarországon ritkán látható égi jelenséget örökített meg a pápai fotográfus.

2026. Január 20. 09:36, kedd | Helyi

A szolidaritási adó újabb emelését bírálta Molnár Bálint

Sajtótájékoztatót tartott a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselőjelöltje, aki a 2026-os költségvetéshez kapcsolódó szolidaritási adó emelését és annak önkormányzatokat érintő hatásait bírálta.

2026. Január 19. 07:48, hétfő | Helyi

Takács Péter kihívásként éli meg, hogy a szülőföldjén élőket szolgálhatja

A Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje hosszabb interjút adott a Pápai Iránytűnek.

2026. Január 19. 07:35, hétfő | Helyi

Ujvári Szilvia: Félnek találkozni velünk a választókerület önkornányzati vezetői

A TISZA Párt országgyűlési képviselőjelöltje szerint a polgármesterek tartanak attól, hogy következményei lehetnek rájuk és az általuk képviselt közösségre nézve annak, ha találkoznak vele.