Hírek
2012. Június 18. 08:15, hétfő |
Helyi
Forrás: InfoPápa.hu (Sz.Zs.)
Vége a játéknak! Soha nem látott tömeg a zárókoncerten
A tavalyi Piramis koncerten sem voltak annyian a Szabadtéri Színpadon, mint ahányan idén kíváncsiak voltak a Beatrice-re. Véget ért a 22. Pápai Játékfesztivál - KÉPGALÉRIA.
A zárókoncerten őrületes hangulatot teremtett a Beatrice zenekar, egy gombostűt sem lehetett leejteni a Szabadtéri Színpadon, akkora tömeg várta Nagy Feróékat. Az énekes szemmel láthatóan kiválóan érezte magát a színpadon, többször megköszönte a pápaiaknak a meghívást és azt, hogy ennyi ember előtt zenélhetnek.
A tűzijáték előtt dr. Áldozó Tamás polgármester rövid beszédében elmondta, az idei zárókoncert magasan felülmúlt minden eddigit és a ’70-es ’80-as évek koncertjeit idézte meg, majd köszönetet mondott mindazok munkájáért, akik bármilyen módon segítették a 22. Pápai Játékfesztivál létrejöttét.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 17:31, kedd | Helyi
Baleset miatt pótlóbusz jár Vaszar–Pápa–Mezőlak útvonalon
2026. Április 21. 11:11, kedd | Helyi
Elhunyt Csót polgármestere, Kékesi István
Mély megrendüléssel értesült a közösség arról, hogy elhunyt Csót község hosszú ideje szolgáló, nagy tiszteletnek örvendő polgármestere, Kékesi István.
2026. Április 21. 07:46, kedd | Helyi
Elkészült az útjavítás a Fő téren, újra zavartalan a közlekedés
Kicserélték a kimozdult köveket és kijavították a kövek közti fugát a Fő téren átvezető úton.
2026. Április 20. 09:03, hétfő | Helyi
Ismét olyan elnöke lehet az Országgyűlésnek, aki ezer szállal kötődik Pápához
16 éven át a pápai származású Kövér László volt a házelnök, a kormányváltást követően pedig az a Forsthoffer Ágnes lehet az Országgyűlés elnöke, aki szintén számos ponton kapcsolódik városunkhoz.













