Hírek
2020. November 23. 13:02, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Vásárlási idősávot vezetnek be az időseknek

Hétköznap 9-11 között és hétvégén reggel csak az idősek vásárolhatnak.
Orbán Viktor Facebook-videóban jelentette be az Idősügyi Tanács mai ülését követően, hogy az idősek hétfőtől péntekig délelőtt 9 és 11 óra között védett sávban vásárolhatnak, vagyis ebben az időszakban csak ők lehetnek a boltban. Hétvégén pedig reggel 8 és 10 óra között áll rendelkezésre vásárlási idősáv az időseknek.
A rendeletet a miniszterelnök úgy magyarázta, hogy az idősek bármikor vásárolhatnak, de van egy védett idősáv, amikor kizárólag ők tartózkodhatnak a boltokban.
A rendeletre azért volt szükség, mert a leginkább veszélyeztetett korosztályról van szó - mondta el a miniszterelnök.
Ezek érdekelhetnek még
2021. Január 21. 17:35, csütörtök | Helyi
22 katona tette le az esküjét Pápán
Alapkiképzésük befejezését követően - ünnepélyes körülmények között - huszonkét katona tette le esküjét január 21-én, csütörtökön az MH Pápa Bázisrepülőtéren.
2021. Január 21. 09:13, csütörtök | Helyi
Elhanyagolta befogadott kutyáját, állatkínzás miatt vádolják
Állatkínzás vétsége miatt emelt vádat a Veszprémi Járási Ügyészség egy nő ellen, akinek kutyája a hónapokon át tartó elhanyagolás következtében végül súlyos állapotban került az állatvédők oltalma alá
2021. Január 20. 11:49, szerda | Helyi
Pápa évzáró ingatlanpiaci árai
Ha a 2020-as év ingatlanpiacán zajló eseményekre és behatásokra tekintünk vissza, igen mozgalmas évet összegezhetünk.
2021. Január 20. 11:38, szerda | Helyi
Pápán nyitják meg a Házasság Hete országos rendezvénysorozatot
A Házasság Hete országos rendezvénysorozat nyitó istentisztelete a Pápai Református Templomban lesz 2021. február 7-én, 10 órakor.