Hírek
2023. Április 29. 10:58, szombat | Belföld
Váratlanul elhunyt Vágó István
Vágó István televíziós műsorvezető, szerkesztő és politikus is volt. A kvíz műfajának egyik legsikeresebb magyar alakja, számos díj kitüntetettje, a Szkeptikus Társaság alapító tagja, a Demokratikus Koalíció média munkacsoportjának vezetője, országos elnökségi tagja, és a XII. kerület önkormányzati képviselője volt.
A Demokratikus Koalíció Vágó Istvánt saját halottjának tekinti, a párt közössége, politikusai, kollégái, támogatói osztoznak a család gyászában - írta közösségi oldalán Gyurcsány Ferenc, a párt elnöke.
Fotó: MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 14. 15:00, péntek | Belföld
KSH: tovább csökkent az építőipar teljesítménye
Tovább csökkent az építőipar teljesítménye júniusban - jelentette a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) csütörtökön.
2026. Augusztus 14. 14:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: felmérik a gyermekvédelem jelzési és bejelentési csatornáit
Felmérik a gyermekvédelmi rendszer jelzési és bejelentési csatornáit, erről kezdődött egyeztetés szakmai szervezetekkel - közölte a szociális és családügyi miniszter a Facebook-oldalán csütörtökön.
2026. Augusztus 14. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: újra apadásnak indult a Duna
Újra apadásnak indult a Duna - mondta a miniszterelnök csütörtök délután Budapesten, a paksi helyzetről szóló kormányzati tájékoztatón.
2026. Augusztus 13. 16:00, csütörtök | Belföld
Magyarországnak köszönetet mondva jelentette be a Trump-adminisztráció a Genfi Konszenzus Nyilatkozat titkárságának Washingtonba költöz
Magyarországnak az eddigi munkáért köszönetet mondva jelentette be az amerikai külügy- és egészségügyi miniszter közös közleményben a Genfi Konszenzus Nyilatkozat titkárságának Washingtonba költözését szerdán.

