Városlista
2026. január 20, kedd - Sebestyén

Hírek

2017. Június 28. 09:07, szerda | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Valaki alaposan nekihajtott egy villanyoszlopnak a Fapiac téren

Valaki alaposan nekihajtott egy villanyoszlopnak a Fapiac téren

A könyvtárral szemközti gyalogátkelőnél lévő villanyoszlopot gyakorlatilag csak a vezetékek tartják, miután az éjszaka folyamán nekihajtott egy autó.

FRISSÍTÉS!

12:50 Újra járható az út

10:53 Az E.ON ezekben a percekben cseréli a megrongálódott oszlopot, ezért a forgalmas belső elkerülőt teljes szélességében lezárták, a Széchenyi és a Damjanics utca között. A cég szakembereitől megtudtuk, a helyreállítás alatt nem kell hosszan tartó áramszünetre számíteni. A munkálatok több órát vesznek igénybe előre láthatóan.

Korábban írtuk:

A baleset körülményeit nem ismerjük, mindenesetre úgy tűnik, a parkolóban álló Opel mehetett neki az oszlopnak, mely ki is tört és alaposan megdőlt. Úgy tudjuk, a környéken rövid időre az áram is elment. A rendőrség szabálysértési eljárás keretében vizsgálja az ügyet.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 20. 11:09, kedd | Helyi

Pápára is került az új mentőautókból

Takács Péter egészségügyi államtitkár adta át a Pápai Mentőállomás vezetőjének az új gépjármű kulcsát.

2026. Január 20. 09:43, kedd | Helyi

Gyönyörű a sarki fénnyel díszített pápai Fő tér!

Magyarországon ritkán látható égi jelenséget örökített meg a pápai fotográfus.

2026. Január 20. 09:36, kedd | Helyi

A szolidaritási adó újabb emelését bírálta Molnár Bálint

Sajtótájékoztatót tartott a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselőjelöltje, aki a 2026-os költségvetéshez kapcsolódó szolidaritási adó emelését és annak önkormányzatokat érintő hatásait bírálta.

2026. Január 19. 07:48, hétfő | Helyi

Takács Péter kihívásként éli meg, hogy a szülőföldjén élőket szolgálhatja

A Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje hosszabb interjút adott a Pápai Iránytűnek.