Hírek
2024. Március 19. 07:44, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Újabb jelöltjeit mutatta be a Közösen Pápáért Egyesület
Teljesen új arcok és jól ismert politikus is van Grőber Attila csapatában.
"Kerti Györgyi személyi- és aerobic edző, emellett ruhaipari vállalkozást működtet.
A munkájában meghatározó szerepet játszó támogató szándék az, amellyel a választókerület polgárait is képviselni fogja. Bizonyosak vagyunk abban, hogy közvetlensége, lendületes személyisége sokat segít a választókerület problémáinak megoldásában. Pápa városának szüksége van olyan képviselőre, aki elkötelezett a pápai sportélet megújításában" - írja a belvárosi jelöltről az egyesület.
Szintén új belépő Molnár Bálint, aki Erzsébetvárosban méretteti meg magát

"Molnár Bálint egyetemista, mérnökinformatikus szakos hallgató. Pápán él, minden ehhez a városhoz köti. Amikor Pápa jövőjét tervezzük, akkor az is kötelességünk, hogy a fiatalokat bekapcsoljuk a helyi közéletbe, mert ők jelentik a jövőt, ők folytatják majd a város fejlesztését. Bizonyosak vagyunk abban, hogy Molnár Bálint fiatalos lendülettel fog dolgozni Erzsébetvárosért, annak megújulásáért és egy olyan városért, ahol otthon érzik majd magukat a fiatalok. Pápának, a pápai közéletnek szüksége van olyan tehetséges fiatalokra, akik összekötik a jelent a jövővel, mert egy a városunk, közös a jövőnk!" - írják róla.
Süle Zsolt a "hegyekben" és Tapolcafőn indul

"Süle Zsolt egy évtizede önkormányzati képviselő, és a képviselő-testület egyik legaktívabb tagja.Több mint negyven éve él Pápán, ahol vállalkozóként dolgozik.
Kiemelt feladatának tekinti az Öreghegy, Kishegy, Törzsökhegy, valamint az Igal-lakótelep és környékének felzárkóztatását és fejlesztését. Süle Zsolt azok közé tartozik, akik nagyon komolyan veszik a képviselői munkájukat, és mindent megtesznek, hogy a város lakóinak hangját hallassák. Következetesség, elkötelezettsége sokat segít majd a választókerület polgárainak abban, hogy valódi képviseletet kapjanak az önkormányzatban - áll Süle Zsolt rövid bemutatásában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:34, vasárnap | Helyi
Boldog ovis december, a boldogító jó cselekedetek hónapja a Fáy Oviban
2025. December 14. 09:11, vasárnap | Helyi
Fojtogató sikátorok - Itt az új pápai krimi
Csukárdi Sándor legújabb krimijében a pápai közlék fontos szerepet kaptak.
2025. December 13. 19:00, szombat | Helyi
Közösségi összefogásban csomagolták be az adományokat
A Pápai Polgárok immáron harmadik éve gyűjtik a felajánlásokat a pápai és a környékbeli rászoruló családok számára.
2025. December 12. 20:19, péntek | Helyi
A Youtube-on válaszol a polgárok helyi gazdaságot érintő kérdéseire Grőber Attila
Hétfőn fél 5-kor élőben válaszol a kérdésekre a polgármester.

