Hírek
2020. Január 19. 16:50, vasárnap |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Újabb baleset a 83-ason
Árokba hajtott és az oldalára borult egy személyautó a 83-as főút Győrszemere és Nagyszentpál közötti szakaszán
Ketten utaztak a járműben, ők kiszálltak. Műszaki mentés céljából a győri hivatásos és a győrszemerei önkéntes tűzoltók érkeztek a baleset helyszínére, ahova a mentők is kivonultak. Az egységek áramtalanítottak a gépkocsit. Az érintett útszakaszon váltakozó irányban, félpályán halad a forgalom - írja a Katasztrófavédelem.
Köszönjük a képet olvasónknak!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 18:09, kedd | Helyi
Kulja András járt választókerületünkben
A Tisza Párt politikusa, Kulja András a Veszprém vármegyei 4-es választókerületben járt, ahol Ujvári Szilvia országgyűlési képviselőjelölttel közösen találkozott helyiekkel.
2026. Március 16. 18:22, hétfő | Helyi
Megszüntették a büntetőeljárást Győrffy Balázs ügyében
Megszüntette a büntetőeljárást a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség a korábbi Fidesz-es európai parlamenti képviselő, Győrffy Balázs ügyében – írta meg a 24.hu.

