Hírek
2011. Október 23. 14:33, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: MTI
Tragédiával indult a nap

Autóbusz elé hajtott egy autó, amelyben vajdasági fiatalok utaztak vasárnap hajnalban Szegeden.
Tuczakov Szilvána elmondta: a szabadkai rendszámú autóban négy, harminc éven aluli fiatal - elöl két férfi, hátul két nő - utazott, amikor a Bakay Nándor utca és a Boross József utca kereszteződésében egy autóbusz elé hajtottak. A fiatalok valószínűleg a közeli diszkóból tartottak hazafelé, amikor a kereszteződésben nem adtak elsőbbséget a helyi járatba induló busznak. Az autóban ülők mindegyike megsérült. A jobb oldalon, hátul ülő 19 éves lány volt az, akit megpróbáltak újraéleszteni. Ő helyben életet vesztette. A többieket a mentők kórházba szállították. A helyszíni vizsgálat eredménye szerint az autó vezetője alkoholt fogyasztott - tudta meg az MTI. A buszon nem volt utas, sofőrje pedig sértetlen maradt.
Az érintett útszakaszon a helyszínelés és műszaki mentés idejére teljes az útzár - tette hozzá az őrnagy.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2023. Március 28. 12:38, kedd | Kék hírek
Megkéselt egy kisfiát védelmező apát, vádat emeltek ellene a fővárosban
A Fővárosi Főügyészség vádat emelt egy többszörösen büntetett 38 éves férfival szemben, aki rátámadt egy 10 éves kisfiúra az utcán, majd a fia védelmére kelő apát egy késsel megszúrta.
2023. Március 27. 13:00, hétfő | Kék hírek
Tinilányt próbált megerőszakolni - bíróság elé állította az ügyészség a támadót
A Budapesti XI. és XXII. Kerületi Ügyészség gyorsított eljárásban állított bíróság elé egy 27 éves román állampolgárságú férfit, aki pár héttel ezelőtt, egy újbudai lakásban meg akart erőszakolni egy 15 éves lányt.
2023. Március 24. 09:25, péntek | Kék hírek
Egy benzinkúton kezdték el csépelni egymást, a biztonsági kamera mindent rögzített
Garázdaság bűntette és súlyos testi sértés bűntette miatt a Tatabányai Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be három férfival szemben, akik a benzinkút boltjában verekedtek.
2023. Március 22. 11:42, szerda | Kék hírek
Székdobálás, orron harapás - Videón az Esztergom-környéki kocsmai bunyó
A garázdaság bűntette miatt indult ügyben az Esztergomi Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be három férfival szemben, akik közül az egyik orron harapta a másikat.