Hírek
2023. Március 29. 14:09, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
TOP 50-es körözöttet fogtak el Pápán!

El akart rejtőzni a rendőrök elől a 39 éves férfi.
A Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály munkatársai több hatóság által is körözött férfit fogtak el 2023. március 29-én 7 óra 15 perckor Pápán.
A Veszprém vármegyei rendőrök az egyik pápai lakótelepi ingatlanban intézkedés alá akarták vonni a 39 éves férfit, akit több hatóság is körözött. A pápai lakos ellen európai elfogatóparancs is érvényben volt, illetve a rá kiszabott 1 év hat hónap szabadságvesztés letöltését nem kezdte meg. A körözött személy megpróbált a rendőrök elől elrejtőzni, egy szemközti elhagyatott épületben.
A bontott állapotú ingatlan egyik helyiségében, egy eltorlaszolt ajtó mögött végül a rendőrök megtalálták a bujkáló férfit, akit elfogtak, előállítását követően pedig a Veszprém Vármegyei Büntetés-Végrehajtási Intézetbe kísérték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 13. 12:05, kedd | Helyi
Megnyerte a bajnokságot a Perutz!
A Veszprém Vármegyei bajnokságot magabiztos előnnyel vezető pápai együttes a versenybizottság mai döntése következtében immáron bajnoknak mondhatja magát.
2025. Május 13. 10:51, kedd | Helyi
Pontokba szedve ismertette képviselői programját Marton Sándor
A Mi Hazánk Mozgalom képviselője hangsúlyozta, azokkal a képviselőkkel kíván együttműködni, akik támogatják a programját, ugyanis meggyőződése, hogy az Pápa város fejlődését szolgálja.
2025. Május 12. 15:57, hétfő | Helyi
Teltházas vetítéssel nyílt meg a pápai filmklub új moziterme a Huszár Közösségi Házban
A 2021 óta működő Hattól Nyolcig filmklub szintet lépett és egy minden igényt kielégítő vetítőtermet alakított ki a Huszár Közösségi Házban.
2025. Május 12. 10:56, hétfő | Helyi
Késik a Helikon Interregió
Hétfőn a Győr–Keszthely–Kaposvár közötti Helikon InterRégióknál 10-30 perccel hosszabb menetidőre, Celldömölkön a megszokottnál hosszabb ideig tartó várakozásra kell számítani műszaki ok miatt.