Városlista
2026. március 7, szombat - Tamás

Hírek

2016. Június 04. 06:06, szombat | Belföld
Forrás: mti

Szülei hibájából halhatott meg egy kéthónapos csecsemő Recsken

Szülei hibájából halhatott meg egy kéthónapos csecsemő Recsken

Meghalt egy kéthónapos csecsemő Recsken, akit csütörtök reggel vittek el orvoshoz a szülei. Halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak ellenük

- tájékoztatott honlapján a rendőrség pénteken. A közlemény szerint "idegenkezűségre utaló körülmény" merült fel, ezért a 19 éves anyát és a 21 éves apát őrizetbe vették, és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.

Lázár Levente, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-nek elmondta: a szülők a gyermek "nehéz légzése" miatt keresték fel az ügyeletet. A látható külsérelmi nyomokkal kapcsolatban azt mondták, a kicsi kiesett a babakocsiból, később azonban beismerték, hogy az ő hibájukból vesztette életét.

A heol.hu megyei hírportál úgy tudja, a családnak van egy másik, négy év körüli gyermeke is, az apa ellen pedig gyermekbántalmazás miatt már büntetőeljárás zajlik.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld

Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata

Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.

2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből

A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.

2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld

Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét

Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.