Hírek
2014. Augusztus 12. 09:08, kedd |
Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányság
Szórakozóhelyen lopott
Két személyt is meglopott a gyanú szerint Pápán, a hétvégén egy 27 éves Pápa környéki férfi. A Pápai Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztálya szabálysértési őrizetbe vette.
A rendelkezésre álló adatok szerint 2014. augusztus 9-én éjjel 2 óra körül az egyik pápai szórakozóhelyen tartózkodó fiatalember arról értesítette a rendőrséget, hogy egy férfi ellopta az őrizetlenül hagyott övtáskáját. A táskát ugyan már visszakapta a lefülelt elkövetőtől, de abból hiányzott 2000 forint. A helyszínre érkező járőröket egy hölgy is megkereste, akinek mobiltelefonja tűnt el az éjszaka folyamán. A járőrök megtekintették a vendéglátóhely kamerafelvételeit, majd ezt követően előállították a Pápai Rendőrkapitányságra az ott tartózkodó I. Istvánt, aki megalapozottan gyanúsítható a lopások elkövetésével. A férfi ruházatátvizsgálása során – alsónadrágjából – előkerült az eltűnt mobiltelefon, amelyet az egyenruhások még aznap visszaadtak a sértettnek.
A férfit a Pápai Rendőrkapitányság 2014. augusztus 9-én szabálysértési őrizetbe vette. Vele szemben tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt indult szabálysértési előkészítő eljárás.
Fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 16:45, kedd | Helyi
2026:REFI - Újra megnyílt a Somogyi Galéria
2026. Június 16. 10:46, kedd | Helyi
Köztéri kamerákat szerelnek fel Pápán
Az egyik közlébe már került is belőlük.
2026. Június 16. 10:13, kedd | Helyi
Egyelőre lezárva marad a Plébánia sor
A Pápai Játékfesztivál miatt megváltozott belvárosi forgalmi rend egyelőre érvényben marad, javítják a szakemberek a kimozdult köveket.
2026. Június 16. 07:34, kedd | Helyi
Nagyacsádi gyermekek segítették a rendőrség munkáját, jutalmat kaptak
Két nagyacsádi gyermek fontos információval segítette a rendőröket egy eltűnt személy megtalálásában.

