Hírek
2015. Július 15. 15:01, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Pápai Rk.
Szeszesitalokat vert le a polcról
A Pápai Rendőrkapitányság őrizetbe vette azt a vaszari férfit, aki több üveg bort tört össze az egyik pápai áruházban.
A 34 éves férfi 2015. július 13-án 17 óra körül betért az egyik pápai áruházba. A szeszesitalokat tartalmazó polcról leemelt egy fél literes vodkát, amit azonnal elfogyasztott. Ezt követően levert az állványról 14 palack szeszesitalt, amelyek a földön összetörtek. A kiérkező rendőrök a férfit előállították a Pápai Rendőrkapitányságra, ahol gyorsított bíróság elé állítás céljából őrizetbe vételéről határoztak.
Az eljárás alá vont személy ellen tulajdon elleni szabálysértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás iratait a napokban küldték meg a pápai rendőrök a Veszprémi Járásbírósághoz.
A kép illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 07:35, péntek | Helyi
Hőségriasztás - Grőber Attila: Fokozottan figyeljünk magunkra és egymásra
Piros figyelmeztetés van érvényben, a következő napokban tartós kánikulára kell számítani. Grőber Attila, Pápa polgármestere arra kéri a lakosságot, hogy a nagy melegben fokozottan figyeljenek saját magukra és egymásra is.
2026. Július 30. 16:36, csütörtök | Helyi
Négy vízsugárral oltják a lángokat a Török Bálint utcában
Egy sorház legszélső lakásában keletkezett tűz Pápán, a Török Bálint utcában.
2026. Július 30. 13:18, csütörtök | Helyi
Magyarország 365 fotókiállítás nyílik a Pannonia Reformata Múzeumban
Augusztus 18-án különleges fotókiállítás nyílik Pápán: a Pannonia Reformata Múzeum időszaki kiállítóterében láthatja a közönség a Magyarország 365 válogatott fotóit.
2026. Július 30. 08:08, csütörtök | Helyi
A Városházán fogadták az új megyei rendőrkapitányt
A Városházán tett bemutatkozó látogatást Molnár Gábor rendőr dandártábornok, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság új vezetője.

