Hírek
2011. Szeptember 28. 09:52, szerda | Helyi
Szent Gellért püspökre emlékeztek a katolikus iskolában
A pápai Szent István Római Katolikus Általános Iskolában szept. 26-án reggel 8 órakor kezdődő szentmise keretében megemlékeztek Szent Gellért püspökről, a katolikus iskolák védőszentjéről. Ez alkalomból a 3. b osztály színvonalas műsor keretében elevenítette meg a szent életét.
Ugyancsak 26-án délután Veszprémben az érseki szentmise után került sor a Szent Gellért díjak átadására. A díj ezüstfokozatát kolléganőnk, Ábrahámné Vesztergom Beáta tanítónő kapta.
A Szent Gellért díjat a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia alapította azzal a céllal, hogy lehetőséget teremtsen a katolikus közoktatásban végzett kiemelkedő munka elismerésére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 18:09, kedd | Helyi
Kulja András járt választókerületünkben
A Tisza Párt politikusa, Kulja András a Veszprém vármegyei 4-es választókerületben járt, ahol Ujvári Szilvia országgyűlési képviselőjelölttel közösen találkozott helyiekkel.
2026. Március 16. 18:22, hétfő | Helyi
Megszüntették a büntetőeljárást Győrffy Balázs ügyében
Megszüntette a büntetőeljárást a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség a korábbi Fidesz-es európai parlamenti képviselő, Győrffy Balázs ügyében – írta meg a 24.hu.

