Hírek
2016. Október 25. 08:08, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezés miatt két ember kórházban a fővárosban
Szén-monoxid-mérgezés miatt két embert vittek kórházba a mentők kedd reggel Budapesten, a II. kerületi Szépvölgyi út egyik családi házából - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta: a házban lakó négytagú család hajnalban fejfájásra ébredt, ekkor értesítették a mentőket és a tűzoltókat, és szellőztetni kezdtek. A kiérkező tűzoltók magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a fürdőszobában.
A férfit és a nőt a mentők szén-monoxid-mérgezéssel kórházba vitték, a két gyereknek nem esett baja. A gázszolgáltató a vizsgálat végéig lezárta a gázkészüléket - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

