Hírek
2017. Március 31. 16:00, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Katasztrófavédelem
Szemétlerakó gyulladt ki a Téglagyári útnál
Gumi és műanyag is égett az érintett területen. Az így képződött sűrű, fekete füstöt a város határai túlról is látni lehetett.
Kigyulladt egy szemétlerakó Pápán, a Téglagyári útnál. Egy mintegy három hektáron pusztító nádas- és avartűz terjedt át a területre, ahol műanyag hulladék és gumi is ég. A lángok továbbterjedését megakadályozták a pápai hivatásos tűzoltók, de még zajlik az oltás, amelyhez Ajkáról is a helyszínre riasztották a hivatásos tűzoltóság egyik egységét.


Fotó: Süle Zsolt, Dé Csaba
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 07:12, kedd | Helyi
Jubileumra készül Pápa Város Fúvószenekara: 80 éves az együttes
A zenekar a közösségi oldalán jelentette be, hogy a jubileum alkalmából nyári koncerttel és a közönséget is bevonó szavazással készülnek.
2026. Május 04. 15:18, hétfő | Helyi
Bedrogozva, bevont jogsival ült volán mögé
A pápai rendőrök a 83-as főúton fogtak el egy 34 éves férfit.
2026. Május 04. 13:01, hétfő | Helyi
Pápai kötődésű támogatottak is szerepelnek az NKA vitatott listáján
Kulturális és közösségépítő programok megvalósítására összesen 27 millió forintot kapott Unger Tamás, illetve a szintén Fidesz-közeli Pápai Közösségi Hagyományőrző Egyesület.

