Hírek
2014. Október 08. 15:13, szerda |
Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányág
Szabálysértési őrizetben a verekedők
Két fiú és egyikőjük édesanyja verekedett 2014. október 6-án délután egy pápai parkban. A Pápai Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztálya szabálysértési őrizetbe vételükről döntött.
A rendőrséget a 43 éves S.né Ny. Andrea bakonytamási lakos értesítette arról, hogy fiát a 18 éves S. Ákost 2014. október 6-án Pápán az Erzsébet ligetben egy fiatalember megtámadta. A járőrök azonnal a helyszínre indultak, ahol még látták, amint a verekedők egyike épp a földről kelt fel. A szabálysértési előkészítő eljárás adatai szerint a bakonytamásiban élő S. Ákos és 16 éves dákai ismerőse egy korábbi nézeteltérés miatt „esett” egymásnak a parkban. A dulakodást észlelve S.né Ny. Andrea gyermeke védelmére kelt és egy földről felvett bottal több alkalommal ráütött a fiát bántalmazó fiatalkorú jobb karjára, majd telefonált a rendőrségre.
A Pápai Rendőrkapitányság egyenruhásai rendzavarás szabálysértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt mindhárom személyt előállították a helyi kapitányságra, ahol az ügyben eljáró Közrendvédelmi Osztály szabálysértési őrizetbe vette őket.
Fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 12:14, vasárnap | Helyi
Visszaadnák a pápaiaknak az Esterházy-kastélyt
Újra várja a látogatókat az Esterházy-kastély, amely az elmúlt években eltávolodott a pápaiak mindennapjaitól. Az új vezetés célja, hogy újra magáénak érezze a közösség a pápai kastélyt.
2026. Február 01. 08:14, vasárnap | Helyi
Negyven év a harcművészet szolgálatában
2026. Január 30. 19:07, péntek | Helyi
Bige Dávid: Akkor lesz erős gazdaságunk, ha a kormány békén hagyja az embereket
Bige Dávid közgazdász, a magyar nagyvállalkozó, Bige László fia tartott előadást a pápai Huszár Közösségi Házban, ahol a magyar gazdaság állapotáról és a versenyképesség kérdéseiről beszélt.
2026. Január 30. 18:42, péntek | Helyi
Fókuszban a megelőzés Pápán
A rendőrök prevenciós foglalkozásokat tartottak általános iskolásoknak.

