Hírek
2017. Június 29. 07:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Sósav szivárgott egy vasúti vagonból Miskolcon
Sósav szivárgott egy vasúti vagonból hajnalban Miskolcon, a környék hetvennyolc lakóját ideiglenesen kiköltöztették lakásukból, senki nem sérült meg
- tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság csütörtökön az MTI-t. A miskolci rendező pályaudvaron egy tartálykocsiból egy kisebb lyukon keresztül szivárgott a sósav - közölték.
A mérések nem mutattak ki egészségre veszélyes anyagokat a levegőben, de a kárelhárítás idejére a tűzoltók a közelben élőket, huszonnyolc házból hetvennyolc lakót pihenőbuszokban helyeztek el.
Azóta már visszamehettek lakásukba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 17:00, szombat | Belföld
Kármán András: fontos, hogy az Európai Beruházási Bank sokkal aktívabb legyen Magyarországon
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: végre távozott az MTVA hírhamisító vezérigazgatója
Megkésve, de ma végre távozott a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hírhamisító vezérigazgatója - írta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Megerősítette Magyarország osztályzatát a Fitch Ratings
Megerősítette változatlan negatív kilátással Magyarország hosszú távú államadóskockázati besorolását az eddigi \\\"BBB\\\" - vagyis befektetési ajánlású - szinten a Fitch Ratings.
2026. Június 06. 14:00, szombat | Belföld
Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten
Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten.

