2019. október 19, szombat - Nándor

2011. Augusztus 12. 14:45, péntek | Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online

Sidi Péter arany után ezüstérmet is szerzett az Eb-n

Sidi Péter második lett a standard puska 300 méteres versenyében a belgrádi Európa-bajnokságon.

Sidi a nem olimpiai számban 583 kört lőtt, kettővel kevesebbet, mint az aranyérmes, a világbajnok francia Josselin Henry. Sidi korábban egy aranyérmet is szerzett a férfi kisöbű sportpuska összetett számában.

Csütörtökön a férfi skeetesek is megkezdték szereplésüket, ám az első nap egyik magyarnak sem sikerült a legjobban, miután Somogyi Árpád 75 lövés után 71 találattal az 52., míg Bokor Bálint 70-nel a 61. helyen áll, s nagyon halvány reményük maradt az olimpiai kvóta megszerzésére.