Hírek
2017. Május 25. 15:11, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Robbanótestet találhattak Pápán, a Millennium Emlékparknál
Virágágyás ásása közben, a Városgondnokság munkatársai találták azt a nagyjából 15-20 centiméter hosszúságú és 4 centiméter átmérőjű tárgyat, mely vélhetően egy világháborús robbanótest.
A tárgyat a rendőrök bekerítették és a helyszínt biztosítják, de a környező utcákat nem zárták le. A tűzszerészek a késő délutáni órákban érkeznek a helyszínre, akkor derül ki, hogy valóban robbanótestről van-e szó, ha igen, szállítható-e, illetve miként lehet hatástalanítani - tudtuk meg Markovics Zitától, a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztjétől.
Ha további részleteket tudunk meg, frissítjük a cikket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 03. 07:00, vasárnap | Helyi
Majális a múzeumban: kézműves programokkal, néptánccal és sok mosollyal telt meg a református udvar
Vidám forgatag, népzene, kézműves foglalkozások és családi programok várták az érdeklődőket szombat délután a Pannonia Reformata Múzeum udvarán, ahol idén is megrendezték a hagyományos Múzeumi Majálist.
2026. Május 02. 20:37, szombat | Helyi
Megrongálták a vasútállomás aluljárójában lévő galériát
Vandálok törtek-zúztak a pápai vasútállomás aluljárójában - derült Venczel Csaba önkormányzati képviselő Facebook posztjából.
2026. Május 01. 12:22, péntek | Helyi
Elballagtak Pápa végzős diákjai – megtelt ünneplő fiatalokkal a belváros
Május 1-jén ismét megrendezték Pápa egyik legszebb és legmeghatóbb hagyományát, a Városi Ballagást.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

