Hírek
2024. Szeptember 02. 09:14, hétfő |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Rallyverseny miatt útlezárások lesznek a Bakonyban
2024. szeptember 6-8. között visszatér a II. WHB Győr Rally, amelyet a TRP Hungary rendez Győr Megyei Jogú Város és a Széchenyi István Egyetem, az Országos Rally Bajnoság promótere, a Széchenyi Egyetemi Csoporthoz tartozó HUMDA Magyar Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. és a Mitko Magyarország együttműködésével. A verseny rajt-cél ceremóniájának helyszíne a győri Dunakapu tér lesz.
2024. szeptember 8-án vasárnap 7:00 és 18:00 közötti időszakban a Bakonybél-Kőris-hegy közötti útszakasz lezárásra kerül a Pápai utca és a Cseralja utca útkereszteződésnél.
A szervezők kérik, a megadott napon közeledésük, utazásaik, tervezett kirándulásaik, túráik során ezt vegyék figyelembe.
A szurkolók számára egy központi nézői helyszínt is kialakítottak a szervezők. Ez a pálya közepén levő elágazó a Fenyőfő és Vinye közötti murvás úton keresztül érhető el, vagy Porva irányából egy szintén kavicsos úton.

Fotó: Győr Rally, Térkép: Bakonyerdő
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 11:09, kedd | Helyi
Pápára is került az új mentőautókból
Takács Péter egészségügyi államtitkár adta át a Pápai Mentőállomás vezetőjének az új gépjármű kulcsát.
2026. Január 20. 09:43, kedd | Helyi
Gyönyörű a sarki fénnyel díszített pápai Fő tér!
Magyarországon ritkán látható égi jelenséget örökített meg a pápai fotográfus.
2026. Január 20. 09:36, kedd | Helyi
A szolidaritási adó újabb emelését bírálta Molnár Bálint
Sajtótájékoztatót tartott a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselőjelöltje, aki a 2026-os költségvetéshez kapcsolódó szolidaritási adó emelését és annak önkormányzatokat érintő hatásait bírálta.
2026. Január 19. 07:48, hétfő | Helyi
Takács Péter kihívásként éli meg, hogy a szülőföldjén élőket szolgálhatja
A Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje hosszabb interjút adott a Pápai Iránytűnek.

