Hírek
2025. Október 26. 19:20, vasárnap |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Pápán is loptak a Budapesten elfogott ékszertolvajok - Videó
A budapesti rendőrök október 23-án a fővárosban igazoltatták a román párt, majd előállították, őrieztbe vették, és gyanúsítottként kihallgatták őket.
Bejelentés érkezett a rendőrségre augusztus 16-án, hogy az egyik balatonfüredi ékszerüzletből ismeretlen tettesek az eladók figyelmének elterelésével közel 11 millió forint értékben aranyékszereket loptak. A széles körű adatgyűjtés eredményeként a balatonfüredi nyomozók azonosították az elkövetőket, és elfogatóparancsot bocsátottak ki az 52 éves román állampolgárságú férfival, és 46 éves feleségével szemben. Az eljárás során megállapították, hogy Keszthelyen, Pápán és Budapesten is követtek el hasonló bűncselekményeket.
A nyomozók kezdeményezték mindkét személy letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 12:22, péntek | Helyi
Elballagtak Pápa végzős diákjai – megtelt ünneplő fiatalokkal a belváros
Május 1-jén ismét megrendezték Pápa egyik legszebb és legmeghatóbb hagyományát, a Városi Ballagást.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Május 01. 09:00, péntek | Helyi
Gyalogátkelőhelyen ütött el egy fiatal fiút Pápán
Közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt emelt vádat a Veszprémi Járási Ügyészség azzal a 75 éves nővel szemben, aki tavaly januárban gyalogátkelőhelyen ütött el egy fiatal fiút Pápán.
2026. Április 30. 13:43, csütörtök | Helyi
Sportolóktól lopott, kattant a bilincs
Az elkövetőtől hiánytalanul lefoglalták a készpénzt, amit a sértettek visszakaptak.

