Városlista
2026. március 18, szerda - Sándor

Hírek

2014. Augusztus 13. 17:39, szerda | Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányság

Pápa Fő utcáján akart verekedni

Pápa Fő utcáján akart verekedni

Még a rendőri felszólításra sem akarta abbahagyni a hangoskodást és lökdösődést Pápa belvárosában az a 39 éves vajtai férfi, akit aztán a járőrök előállítottak a Pápai Rendőrkapitányságra.

Egy pápai vendéglátóhelyről érkezett a bejelentés a rendőrségre 2014. augusztus 12-én 20 óra után, miszerint egy férfi az utcán tartózkodó embereket lökdösi és verekedésre hívja fel őket. A helyszínre vonuló rendőrök igazoltatták a 39 éves F. Jenőt, aki a felszólításuk ellenére sem hagyott fel a körülötte állók inzultálásával. A férfit végül az egyenruhások előállították a Pápai Rendőrkapitányságra, majd ellene rendzavarás szabálysértés elkövetése miatt feljelentést tettek.

A fotó illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 17. 18:09, kedd | Helyi

Kulja András járt választókerületünkben

A Tisza Párt politikusa, Kulja András a Veszprém vármegyei 4-es választókerületben járt, ahol Ujvári Szilvia országgyűlési képviselőjelölttel közösen találkozott helyiekkel.

2026. Március 16. 18:22, hétfő | Helyi

Megszüntették a büntetőeljárást Győrffy Balázs ügyében

Megszüntette a büntetőeljárást a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség a korábbi Fidesz-es európai parlamenti képviselő, Győrffy Balázs ügyében – írta meg a 24.hu.

2026. Március 16. 12:00, hétfő | Helyi

Ők kaptak idén városi kitüntetést Március 15-én

2026. Március 16. 11:30, hétfő | Helyi

Lehet-e kampányrendezvényt tartani oktatási intézményben?