Hírek
2012. Február 21. 07:21, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Októberben lesz az olimpia?
A nyári hőség miatt októberben rendezne olimpiát Doha, amely Bakuval, Isztambullal, Madriddal és Tokióval együtt pályázott a 2020-as nyári játékok megrendezésére.
A katari jelentkezőknek múlt héten a Nemzetközi Olimpiai Bizottsághoz (NOB) eljuttatott anyaga szerint az ötkarikás seregszemle október 2-től 18-ig, míg a paralimpia november 4-től 15-ig tartana. A NOB 2013. szeptember 7-én, Buenos Airesben határoz a helyszínről. Előtte, még idén májusban eldől, mely jelentkezők nyerik el a hivatalos pályázó státusát, s melyek esnek ki a további versengésből.
A katariak 2022-ben labdarúgó-világbajnokságot rendeznek júniusban és júliusban, s légkondicionált stadionokat ígértek, miután sokan kifogásolták az országban nyáron uralkodó kánikulát.
mno / MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 07:16, szerda | Sport
Kl-selejtező - Nagy arányú győzelmet aratott a Győr
A magyar bajnok Győr 6-2-re győzött a luxemburgi Atert Bissen vendégeként kedden a Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában, így már az első felvonás során eldöntötte a továbbjutás kérdését.
2026. Július 21. 14:00, kedd | Sport
El-selejtező - Török vagy lengyel ellenfél várhat a Ferencvárosra
Amennyiben a Ferencváros túljut a holland Twente együttesén, úgy a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában török vagy lengyel ellenfél vár rá.
2026. Július 21. 09:00, kedd | Sport
Vb-2026 - A győzelmi körúttal ünnepel a spanyol válogatott Madridban
Győzelmi körúttal ünnepli világbajnoki győzelmét a spanyol labdarúgó válogatott Madridban hétfő este.
2026. Július 20. 13:00, hétfő | Sport
Férfi kézilabda junior Eb - Aranyérmes a magyar válogatott
A magyar férfi junior kézilabda-válogatott hosszabbítás után 34-32-re legyőzte Svédországot a romániai korosztályos Európa-bajnokság vasárnapi, kolozsvári döntőjében.

