Hírek
2023. Január 21. 07:50, szombat | Belföld
Nyereségbónuszt kapnak a magyarországi Mercedes gyár dolgozói
A szakszervezet kiharcolta, hogy Németországon kívül elsőként Magyarországon vezessenek be ilyen intézkedést.
A Mercedes Benz Manufacturing Hungary minden dolgozója április 10-ig, bruttó 870 ezer forintos bónuszt kap – írja közösségi oldalán a Vasas Szakszervezeti Szövetség.
A Mercedesnél megkötött bérmegállapodásba tavaly került be a nyereségrészesedés kifizetése is. Ez az első Németországon kívüli gyár, ahol ilyen intézkedést sikerült bevezettetni.
Fotó: Kecskemét.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld
Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre
2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját
Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.

