Városlista
2026. március 17, kedd - Gertrúd

Hírek

2011. December 17. 22:24, szombat | Helyi
Forrás: PÁNKE

Ünnepelt a PÁNKE

Ünnepelt a PÁNKE

A Nagycsaládosok Országos Egyesülete idén is megszervezte a NOE Karácsonyt, melyen 14 Nagycsaládos szervezet képviseltette magát.

A Pápai Nagycsaládosok Közhasznú Egyesületének (PÁNKE) tagjai is nagy örömmel készültek az országos rendezvényre, egyúttal ezzel búcsúztatták az idei esztendőt. A pápai TESCO támogatásának köszönhetően a PÁNKE 70 db csokimikulást ajánlott fel a rajzversenyen résztvevő gyermekeknek. Az ünnepséget Gyertyás János a Família Nagycsaládosok Egyesületének elnöke nyitotta meg, a délután folyamán pedig, Székely Hajnalka a NOE elnöke köszöntötte a családokat. A rendezvénynek a Győri ETO Park adott otthont, ahol a szervezők folyamatos programokkal és színpadi produkciókkal várták az ország minden pontjáról érkező NOE tagokat, mintegy 829 főt. A színes programok végén a győri Família Nagycsaládosok Egyesületének tagjai – támogatóknak köszönhetően – minden gyermeket ajándékkal leptek meg.

NOE Karácsonyon a PÁNKE

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 16. 18:22, hétfő | Helyi

Megszüntették a büntetőeljárást Győrffy Balázs ügyében

Megszüntette a büntetőeljárást a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség a korábbi Fidesz-es európai parlamenti képviselő, Győrffy Balázs ügyében – írta meg a 24.hu.

2026. Március 16. 12:00, hétfő | Helyi

Ők kaptak idén városi kitüntetést Március 15-én

2026. Március 16. 11:30, hétfő | Helyi

Lehet-e kampányrendezvényt tartani oktatási intézményben?

2026. Március 15. 13:56, vasárnap | Helyi

„Mi más rendre vágyunk: Vagy igaz világ lesz, Vagy nem lesz itt semmi" - Március 15-i megemlékezés Pápán

Pápa Város Önkormányzata ünnepi megemlékezést szervezett március 15-én a Március 15. téren, az 1848–49-es forradalom és szabadságharc 178. évfordulója alkalmából.