Hírek
2018. Július 09. 07:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.h
Megrongált egy mentőautót egy fiatalt a fővárosban
Mentőautót rongált meg egy fiatal Zuglóban vasárnap, őrizetbe vették - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A 25 éves budapesti fiatalember ellen felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt indítottak büntetőeljárást és kezdeményezik bíróság elé állítását.
A XIV. kerületi Torontál utcában egy megkülönböztető jelzést használó mentőautó akadályt próbált kikerülni. A manőver miatt a sofőr szóváltásba keveredett az úttesten szabálytalanul tartózkodó gyalogossal, aki dühében egy bottal betörte a mentőautó hátsó ablakát.
A fiatalember elmenekült helyszínről, de rendőrök nem sokkal később a közeli Bosnyák utcában elfogták, majd előállították a zuglói rendőrkapitányságra - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén

