Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2013. December 06. 17:04, péntek | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.)

Megjött a PÁNKE Mikulás

Megjött a PÁNKE Mikulás

A pápai gyermekek nagy-nagy örömére ma délután a Kossuth utcán járt a PÁNKE (Pápai Nagycsaládosok Közhasznú Egyesülete) télapója.

Az egyesület vezetői és aktivistái az idei év december hatodikát is úgy ünnepelték, hogy apró ajándékokkal kedveskedtek minden gyermeknek, aki épp arra járt. Ezúttal is szaloncukor, csokoládé és plüs állatok kerültek a Mikulás puttonyába.

Krasztel Lászlónétól, a PÁNKE elnökétől megtudtuk, a jövő évre vonatkozóan számos tervük van, melyek megvalósításához nagy segítséget nyújt a pályázati úton elnyert 550 ezer forintnyi összeg.

Címkék: mikulás, pánke

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 12:14, vasárnap | Helyi

Visszaadnák a pápaiaknak az Esterházy-kastélyt

Újra várja a látogatókat az Esterházy-kastély, amely az elmúlt években eltávolodott a pápaiak mindennapjaitól. Az új vezetés célja, hogy újra magáénak érezze a közösség a pápai kastélyt.

2026. Február 01. 08:14, vasárnap | Helyi

Negyven év a harcművészet szolgálatában

2026. Január 30. 19:07, péntek | Helyi

Bige Dávid: Akkor lesz erős gazdaságunk, ha a kormány békén hagyja az embereket

Bige Dávid közgazdász, a magyar nagyvállalkozó, Bige László fia tartott előadást a pápai Huszár Közösségi Házban, ahol a magyar gazdaság állapotáról és a versenyképesség kérdéseiről beszélt.

2026. Január 30. 18:42, péntek | Helyi

Fókuszban a megelőzés Pápán

A rendőrök prevenciós foglalkozásokat tartottak általános iskolásoknak.