Hírek
2021. December 01. 08:43, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Még a születésnapi tortát is ellopta az édesszájú betörő

Az alsószentmártoni férfinek többrendbeli lopás miatt kell felelnie. Az egyik ház hűtőjéből még a születésnapi tortát is ellopta, ráadásul elfogásakor is lopott sütemény volt nála.
Az eljárás adatai alapján októberben és novemberben az akkor még ismeretlen tettes Barcson két nyitva felejtett autóból vitt el készpénzt, valamint számos ingatlanba surrant be, ahonnan többek között készpénzt, élelmiszereket, dohányt, szeszes italokat, valamint különböző műszaki cikkeket tulajdonított el – közölte a rendőrség.
A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2021. november 29-én hajnalban bejelentés érkezett, hogy az egyik barcsi utcában a tulajdonos megzavart egy betörőt, aki elmenekült. A rendőrök haladéktalanul a helyszínre vonultak, megkezdték az adatgyűjtést és a tanúkutatást, amelynek eredményeként nem sokkal később elfogták a feltételezett elkövetőt.
A Barcsi Rendőrkapitányságon a 25 éves férfit lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, amelynek során részletes vallomást tett. Olyannyira, hogy még több olyan bűncselekményt is bevallott, amik elkövetéséről addig még a hatóság sem tudott, így azok felderítése jelenleg is folyamatban van. A nyomozók az alsószentmártoni lakost bűnügyi őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Augusztus 14. 18:14, vasárnap | Kék hírek
Egy titkos jeladó buktatta le a betörőket
A technika, a tulajdonos és az újbudai rendőrök együttműködésének köszönhetően nem sokáig örülhetett zsákmányának a két férfi, akik egy építési telekre törtek be a fővárosban a minap.
2022. Augusztus 14. 13:05, vasárnap | Kék hírek
Motor a barlangban, légpuska az ágyneműtartóban, elkapták a tolvajt
Ceredi ingatlanba tört be a 19 éves férfi, akit a salgótarjáni rendőrök elfogtak a minap.
2022. Augusztus 14. 07:00, vasárnap | Kék hírek
Saját nagymamájától lopott a hálátlan unoka
Őrizetbe vettek egy helyi férfit a karcagi rendőrök, aki alvó nagyanyja füléből lopta el a fülbevalót, valamint több üzletből is tulajdonított el különböző használati cikkeket az elmúlt hónapokban.
2022. Augusztus 13. 16:01, szombat | Kék hírek
Dílernőt fogtak a rendőrök Karácsonydon
Letartóztatta a bíróság azt a karácsondi nőt, akit séta közben kapcsoltak le a rendőrök.